Найбільш популярні стилі інтер'єру та їх особливості

Найбільш популярні стилі інтер'єру та їх особливості

Ремонт в квартирах і будинках сьогодні не обмежуються банальною заміною настінного покриття. Це тривала і копітка робота по створенню гармонійного інтер'єру, в якому всі деталі перегукуються між собою, утворюючи окремий світ. Стилі інтер'єру, застосовувані до осель, можуть бути самими різними: від класики до хай тека. Саме стилі дизайну інтер'єру визначають характер приміщення, задаючи його емоційне сприйняття.

стиль хай тек в інтер'єрі

Для чого необхідні стилі дизайну інтер'єру

Сучасні стилі інтер'єру відрізняються не просто оформленням квартири з використанням специфічних елементів, а й втілюють в життя особисті побажання господарів будинку, передають їх настрій і характер.

Від того, які стилі в дизайні інтер'єру будуть використані, залежить і повна концепція ремонту, вибір підлогового покриття, шпалер, фотошпалер та інших будівельних і декоративних елементів. Саме тому вкрай важливо ще на етапі планування ремонту визначити напрямок і дизайн інтер'єру, стилі, які будуть застосовуватися в квартирі для створення гармонійного інтер'єру.

Інтер'єр квартири, виконаний в єдиному стилі, володіє такими відзнаками:

  • створюється гармонійна атмосфера в кімнаті;
  • стилі інтер'єру квартири зумовлюють концепцію всього ремонту, що значно спрощує вибір матеріалів і безпосередньо ремонт;
  • стиль інтер'єру є втіленням думки дизайнера, а при правильному його вивченні створити гармонійний інтер'єр можна і своїми силами, не вдаючись до допомоги фахівців.

класичний стиль в інтер'єрі

Найбільш популярні стилі та види інтер'єрів в сучасних будинках

Сьогодні існує величезна кількість способів організації простору зі своїми особливостями та відмінностями. Стилі дизайну інтер'єру при цьому розділені на три основні групи із загальними характерними рисами:

Класичний інтер'єр

Має характерний зв'язок з архітектурою і мистецтвом та бере свої основи з певного історичного періоду. Саме цей період і визначає основні характеристики стилю та правила його організації. При цьому всі вони мають загальні принципи, такі як використання тільки натуральних оздоблювальних матеріалів (камінь, плитка, дерево), громіздкі та якісні меблі, елітні декоративні елементи (оптимально з дорогоцінних металів, картини в масивних рамах, свічники та ін.), Велика вільна площа та високі стелі. При цьому ключовою прикрасою кімнати в класичному стилі виступає якісний текстиль, гарні меблі та оздоблювальні матеріали.

До класичних стилів відносять ренесанс, прованс, рококо, готика, бароко, класицизм і ампір. Це найбільш фінансово затратні стилі в дизайні інтер'єру. Підійдуть такі рішення консервативним особам, які надають перевагу перевіреним рішенням незвичайним експериментам.

класичний стиль в інтер'єрі спальні

Етнічна група інтер'єрів

Такі квартири включають в себе японський, скандинавський, французький, англійський, американський, грецький та ін. На жаль, коли заходить мова про національний інтер'єр, виникають образи перегородок з японського рисового паперу, фотошпалери з китайськими настінними ієрогліфами та паперові ліхтарі. На ділі ж, етнічні стилі мають на увазі широку гаму декору.

Назва, стиль дизайну та особливості його створення засновані на традиціях оформлення житла на певній географічній території. Але слід розуміти, що в чистому вигляді етнічні стилі в інтер'єрі практично не зустрічаються. Це пов'язано з інтеграцією стилів і їх зміною під впливом іншої культури. Наприклад, класичний скандинавський зазнав зміни в слідстві впливу мавританського стилю.

Ключову роль у створенні гармонійного етнічного інтер'єру грає декор.

Для створення дійсно етнічного інтер'єру слід детально вивчити не тільки особливості оформлення житла на певній території, а й ознайомитися з традиціями жителів, мистецтвом та архітектурою.

етнічний стиль в інтер'єрі

Сучасні стилі в оформленні житла

Вони були сформовані протягом останнього століття. Вони відрізняються оригінальними прикрасами і нестандартними рішеннями в оформленні кімнати. Сучасні стилі в інтер'єрі включають в себе модерн, хай тек, гранж, лофт, мінімалізм, нео класицизм, арт деко, бохо, кантрі.

Сучасне оформлення кімнати передбачає застосування будь-яких експериментів з кольором, прикрасою, оздоблювальними матеріалами. Саме тут можуть поєднуватися фотошпалери, шпалери з дрібним малюнком і незвичайні декоративні елементи. Сучасний стиль включає в себе високу функціональність предметів інтер'єру, естетичну привабливість та оригінальність. Такий інтер'єр заснований на організації практичного простору для мешканців, але і максимально адаптований їхнім потребам. Це свого роду збірна найбільш вдалих рішень кожного з стилів. Бюджет сучасного інтер'єру може бути найрізноманітнішим: від бюджетного до самого дорогого.

сучасний стиль в інтер'єрі

Крім основних груп інтер'єрних стилів дизайнери виділяють змішані стилістики, які існують окремо від основних груп. До них відносять фьюжн, еклектику і кітч. Їх особливість полягає в змішуванні різних груп стилів на певному просторі, створюючи незвичайний інтер'єр. Наприклад, основне правило інтер'єру в стилі ф'южн - поєднання не поєднаного, такого як бамбукові шпалери, цегляна кладка і картини в оригінальних рамках.

Кожен стиль інтер'єру має свої особливості, переваги та слабкі сторони. Тому слід відповідально підійти до вибору стилю приміщення. Адже від того, як буде організовано житловий простір, залежить весь настрій приміщення.

скандинавський стиль в інтер'єрі

 

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D