Контакти

 

"Шпалерня" - Наші контакти - Де купити Фотошпалери на замовлення в Україні?

Ми відновили обробку замовлень

- Доставка замовлень здійснюється тільки “Новою Поштою”.

- Перед замовленням уточнюйте, які відділення працюють у вашому місті.

- Увага: строки відвантаження або доставки можуть бути збільшені.

 

0 800 3000 43

Графік роботи відділу продаж:

Щоденно з 8:00 до 22:00

Оформлення замовлення через сайт:

Цілодобово

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення

 

Безкоштовний дзвінок з будь-якого телефону на території України
 

Будьте з нами у соціальних мережах

 

Компанія з виробництва та продажу Фотошпалер та Шпалери на замовлення "Шпалерня" - Україна

 

На сьогоднішній день вітчизняні виробники досягли високого рівня у виготовленні якісних декоративних настінних покриттів.

Насправді чи є якісними вітчизняні фотошпалери? Україна за останні 10 років досягла хороших результатів у галузі виробництва повнокольорової друкованої продукції на матеріалах з рельєфними текстурами.

Фотошпалери "Шпалерня" - це декоративні панно з красивими фактурами, чіткою графікою, відсутністю зернистого малюнка, а також яскравим і екологічним друком.

 

Компанія постійно вдосконалює свою продукцію, використовуючи високотехнологічне обладнання марки Hewlett Packard і екологічно чисті матеріали для виготовлення фотошпалер у відповідності з європейськими стандартами.

Компанія "Шпалерня" створює не тільки якісний продукт, а й піклується про те, щоб, купуючи фотошпалери, Ви змогли уникнути труднощів у процесі ремонту. Професійні консультації наших фахівців, дизайнерська робота - створення колажів і унікальних зображень, а також послуги майстрів з поклейки перетворять рутинний ремонт в творче заняття.

Ми піклуємося про Вас і супроводжуємо процес замовлення фотошпалер від вибору до поклейки, створюючи максимально комфортні умови для швидкого та якісного ремонту.

Досить просто купити фотошпалери в Україні, ціна на які становить від 195 до 490 грн. за м.кв. Ви можете підібрати зображення в нашому каталозі, а ми створимо унікальне полотно з вподобаним малюнком для Вашого будинку. Якщо Ви не знайшли варіант - ми підберемо необхідне зображення у фотобанку або виготовимо полотно з Вашою фотографією.

 

Вам лише необхідно визначитися з зображенням, розмірами, текстурою і подзвонити нам або заповнити форму зворотного дзвінка і наш менеджер обов'язково передзвонить найближчим часом.

Ми завжди готові допомогти з вибором фотошпалер і доставити їх до Вас додому. Оплата здійснюється після доставки післяплатою.

Компанія має свої представництва в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці – де можна забрати продукцію безпосередньо в нашому офісі.

Створюйте яскраві образи в своєму будинку, придбайте гарні фотошпалери на стіну - Україна в цьому сегменті ринку складає гідну конкуренцію ближньому зарубіжжю і західним колегам. Телефонуйте нам прямо зараз!

 

Юридична інформація

ФОП Грабовська Оксана Миколаївна
Код отримувача: 3129322208 
Рахунок отримувача: UA963052990000026009050520426 
Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"