Панорамні фотошпалери в інтер'єрі або як створити функціональний декор

Найчастіше настінне покриття купується з метою створення оригінального дизайну. Насправді ж, можливості декору з фотодруком куди більш широкі. Приміром, панорамні фотошпалери в інтер'єрі легко перетворити на функціональний декор. Знаючи, як це роблять декоратори, Ви зможете самостійно реалізувати нестандартні задуми, по максимуму використовуючи потенціал панно.

Фотошпалери з панорамою як альтернатива вікна на всю стіну

Давно мріяли про вікна на всю стіну з чудовим видом з вікна, але ідею цю важко здійснити? Ми пропонуємо відмінний варіант - фотошпалери з панорамою! З таким декором кожен день Вашому погляду буде відкриватися чудовий вид.

Тематика панорамних фотошпалер різноманітна. Якщо Ви любите динамічне життя в сучасному місті, зверніть увагу на зображені з висоти пташиного польоту Нью-Йорк, Шанхай, Токіо, Джакарту та інші мегаполіси, що розкинулися на узбережжях морів і океанів, осяяні сонячними променями хмарочоси або мерехтливі вогні міста.

Створення сприятливої атмосфери для відпочинку від щоденної метушні можна довірити вдалому використанню декоративних панно в інтер'єрі. Споглядайте багатства природи, забуваючи про робочі будні та проблеми, навіть не виходячи з дому. У будь-яку погоду і пору року відчути радість життя і не впасти в депресію допоможуть мальовничі пейзажі. Адже вже давно доведена чудодійна сила природних красот на емоційний стан людини.

Закарбовані панорами Карпат чи Криму, вражаюча архітектура Львова або безкраї простори полів і заповідників - Україна багата прекрасними видами, фото яких всього за два дні перетворяться в панорамні фотошпалери.

Панорамні фотошпалери на стіні - ефектне розширення простору

Висока якість друку масштабних картин на фотошпалерах дає надзвичайно реалістичні зображення. Панорамні фотошпалери на стіні в кімнаті створюють ілюзію додаткового простору. Декорування поверхні покриттями з такими малюнками допомагає замаскувати різні недоліки планування.

Якщо розмістити панорамні фотошпалери на стику стін, то таким чином, кімната придбає плавні обриси. Адже тепер на перший план виходить цілісний образ панорамної декорації, а гострі кути "губляться". Композиція інтер'єру знаходить особливу пластичність з пейзажними ілюстраціями.

Вітальня, що потопає в пишній зелені садів, хвилі прибою або непрохідні ліси Амазонки, що за мить виросли в спальні - найвіддаленіші куточки планети стануть перед вами у всій красі. Панорамні фотографії космосу також мають всі шанси перетворитися на нестандартні постери для дому, кафе або офісу.

Широкоформатні панно на будь-який смак

Якщо Ви хочете прикрасити інтер'єр унікальними у своєму роді фотопанно - замовляйте друк особистих фото. У співпраці з дизайнером будуть створені неповторні панорамні фотошпалери. Барвисті знімки, які презентують улюблене місце відпочинку або подорож в далекі країни будуть зібрані в приголомшливу панораму.

Розгорнути