Фотошпалери для ванної кімнати

Ванна кімната - це те місце, де обов'язково вологість підвищена і місце, де ми не звикли бачити фотошпалери. Насправді сьогодні фотошпалери для ванної - це не в дивину.

По-перше, ванни бувають суміжні з санвузлом. Тобто це вже повноцінна велика кімната, яка потребує декорування. Кахельна плитка - це те, до чого ми звикли, але пора ламати стереотипи. Є маса дизайнерських фотошпалер для ванної. Це чудові морські мотиви - океан, підводний світ, пляжі, узбережжя і навіть всілякі художні твори.

фото шпалери в ванну, шпалери для ванної кімнати, фотошпалери на замовлення

фото шпалери в ванну, шпалери для ванної кімнати, фотошпалери на замовлення

Ванна кімната - це місце, де хочеться розслабитися, поринути у свої думки, мрії і фантазії. Фото шпалери на замовлення під Ваш інтер'єр - чудовий економ варіант поновлення ванної кімнати і не тільки, можливо настільки реальне перетворення існуючого простору, що буде здаватися, ніби Ваша ванна на кілька метрів ширше (вище, більше). Наші фотошпалери роблять неможливе, те, що в невеликих квадратних метрах просто чудо. Існують зображення з мостами, пляжами, морськими глибинами, які візуально розширюють простір в кілька разів і це зовсім не міф. Це реальність, яка доступна для Вас вже сьогодні. Величезний «плюс» фотошпалер на замовлення - це те, що на них можна нанести абсолютно будь-який малюнок, на що тільки вистачить Вашої фантазії.

фото шпалери в ванну, шпалери для ванної кімнати, фотошпалери на замовлення

Технології сьогодні дозволяють здійснювати друк на щільних текстурах, які цілком можна використовувати в якості фото шпалер для ванної. Наша компанія пропонує чудовий варіант для людей, які люблять часті зміни - Smart Stick. Це досить щільна текстура, яка володіє властивістю багаторазового переклеювання. Можна міняти візуальний вигляд Вашої ванної кімнати хоч щодня. Для тих, хто хоче створити у ванній окремий світ, ми можемо запропонувати фотошпалери з дельфінами для однієї стіни і екзотичними рибами на інший. Або ж цікавий орнамент морської глазурі і райського пляжу. Тоді лежачи у ванній можна відчути себе на екзотичному курорті. І все це всього лише завдяки фото шпалерам. Адже не завжди можна знайти такий цікавий кахель або навіть під замовлення на плитці не всі зображення будуть виглядати естетично. Наші каталоги зображень фотошпалер наповнені величезним безліччю зображень на будь-який, навіть найвишуканіший смак. Від Вас залишилося тільки продумати ідею Вашого інтер'єру, і ми втілимо її в життя Вашої ванної кімнати.

Розгорнути