Фотошпалери в передпокій

Всі ми хочемо, щоб в нашому будинку було красиво і затишно. Це стосується всіх кімнат, будь то спальня, вітальня або ванна кімната. Щоб зробити свій інтер'єр ще більш стильним можна прикрасити фотошпалерами коридор.

Фотошпалери в передпокій не тільки красиво виглядають, але і дозволяють візуально розширити приміщення або оживити його, додавши світлих тонів. Адже, як правило, в коридорі немає вікон. Стильні яскраві фотошпалери на стіну в коридор гармонійно доповнять стиль Вашого інтер'єру. А Ви і Ваші гості, заходячи в будинок, будете завжди в гарному настрої.

Фотошпалери в передпокій на замовлення Фотошпалери на стіну в коридор

У передпокій можна порекомендувати фотошпалери яскравих або світлих кольорів. Відмінно виглядатимуть шпалери в стилі «Арт», з яскравими візерунками або орнаментами, із зображеннями архітектури або пейзажами. У нашій галереї Ви знайдете гарні фотошпалери в коридор в розділах: «Архітектура», «Арт», «Природа», «Квіти і листя».

Можна також прикрасити передпокій фотошпалерами на стелю. Вони візуально збільшать простір і привнесуть в нього унікальний стиль.

Якщо Ви любите все незвичайне, ми пропонуємо Вам друк Вашого зображення - фотографій, ілюстрацій та ін. Друк фотошпалер за індивідуальним замовленням дозволить унікально прикрасити Ваш будинок, такі фотошпалери на стіну Ви більше не зустрінете ніде. Фотошпалери в інтер'єрі передпокою можуть бути як яскравим акцентом, так і доповненням по стилю і кольору до меблів та інших предметів інтер'єру. Тільки уявіть, як здивуються Ваші гості, вперше зайшовши у Ваш будинок.

Фотошпалери в передпокої - фото Фотошпалери для коридору -

Звичайно, потрібно відзначити, що передпокій - це таке місце, де за шпалерами повинен бути особливий догляд, так як нарівні з кухнею - це найбільш відвідуване місце, через яке ми проходимо щодня. Завдяки відмінним технічним якостям фотошпалер ТМ "Шпалерня", Вам буде легко доглядати за ними. Фотошпалери на стіну в передпокій легко миються, стійкі до стирання і довговічні, завдяки використанню високоякісних матеріалів для їх виготовлення.

Прикрасьте свій будинок стильними фотошпалерами для передпокою, і кожен день Ви будете радіти атмосфері комфорту і тепла.

Розгорнути