Інформація про компанію

"Шпалерня" - Інформація про Компанію

Ласкаво просимо до компанії "Шпалерня" - вашого надійного партнера у сфері розробки та виготовлення фотошпалер, картин на полотні, фотоштор та інших виробів з фотодруком.

Ми спеціалізуємося на виготовленні унікальних товарів на замовлення. Наша команда професіоналів підбирає малюнки, типи друку, матеріали і розміри, щоб створити продукт, який відповідає вашим індивідуальним потребам та вимогам.

 

Високі стандарти якості

Ми пишаємося тим, що використовуємо європейське обладнання та новітні виробничі технології, що дозволяють нам підтримувати високу якість продукції. Наша робота базується на сублімаційному, ультрафіолетовому та екологічно чистому латексному друці.

Латексний друк широко використовується для створення настінних декоративних матеріалів у Європі, і має отримання схвалення вітчизняними та зарубіжними санітарно-епідеміологічними службами. Завдяки нашому багаторічному досвіду та професіоналізму наших співробітників, компанія "Шпалерня" змогла вийти на новий якісний рівень виробництва. Наш бренд славиться своєю яскравістю, екологічністю та стійкістю до знебарвлення.

 

Створюйте красу та гармонію у своєму будинку

Ми розуміємо, що ваше приміщення відображає вашу особистість та стиль. Тому ми запрошуємо вас відчути красу і гармонію, які приносять наші продукти, разом з компанією "Шпалерня". Наша команда буде рада створити унікальну атмосферу в вашому будинку, де ви зможете насолоджуватися світлими і радісними миттєвостями.

Замовляйте наші фотошпалери, картини на полотні, фотоштори та інші вироби з фотодруком, і ми зробимо все можливе, щоб перетворити ваш простір у виразне творіння мистецтва. Подаруйте собі неповторну атмосферу, де кожен день буде сповнений красою і натхненням.

Довіртеся нам, і ми перетворимо ваш маленький світ у вишуканий і комфортний простір, де ви будете відчувати себе щасливими та задоволеними.

 

Юридична інформація

ФОП Грабовська Оксана Миколаївна
Код отримувача: 3129322208 
Рахунок отримувача: UA963052990000026009050520426 
Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"


Номер телефону:0 800 3000 43 

e-mail: [email protected]