Фотошпалери розширюючі простір на стіну

Завдяки фотошпалерами з перспективою можна створити незвичайну атмосферу в будь-якому інтер'єрі, будь то квартира, ресторан, офіс, торговий центр або салон краси.

Вони не тільки підкреслять стиль та естетику приміщення, але і вирішать проблему маленьких і вузьких кімнат з низькими стелями, візуально розширюючи їх межі.

фотошпалери що розширюють простір в інтер'єрі вітальні

Як підібрати об'ємні шпалери, що розширюють простір?

Фото з домашнього архіву, зображення з каталогу сайту "Шпалерня" і фотобанку стануть прекрасним способом для втілення Ваших творчих фантазій. Фотошпалери на стіну, що розширюють простір, - це нова віха в історії розвитку унікального настінного покриття. Вони створюють оптичні ілюзії, сприяючи візуальному збільшенню площі кімнати.

Дорога, що йде вдалину, затишні вулички, виблискуючі у відблисках нічних ліхтарів, додадуть більшої реалістичності обраному Вами сюжету.

У Ваших силах перетворити свій будинок у справжній витвір мистецтва. У зображеннях з перспективою є свої особливі ефекти, які дивують своїм нестандартним втіленням і художнім смаком. Це можна побачити на прикладі робіт відомого нідерландського художника-графіка Моріса Ешера та іспанського живописця Сальвадора Далі.

Уявіть, наскільки ефективним буде зовнішній антураж кімнати, якщо стіна буде представляти собою не глуху перегородку, а величезну картину талановитого художника.

Морський захід Айвазовського... Теплі жовті, помаранчеві тони в поєднанні з бірюзовими і блакитними додадуть інтер'єру відчуття свіжості, свободи і безмежного простору.

Фотошпалери, що збільшують простір, до якого типу приміщення вони підійдуть?

фотошпалери що розширюють простір в інтер'єрі спальні

Фотошпалери в інтер'єрі припускають відхід від стандартів з можливістю відчувати себе вільно і невимушено навіть в маленькій кімнатці.

Фотошпалери, розширюючі кімнату, користуються великим успіхом в приватних інтер'єрах: спальні, вітальні, передпокої і навіть кухні. До речі, фотошпалери, розширюючі простір, для кухні - це настільки ж нестандартна ідея в дизайні, як питання стосовно їх розміщення.

Цікавим сюжетом може бути панорама сучасного мегаполісу, представлена з висоти пташиного польоту. Такі декоративні полотна візуально збільшать будь-яке приміщення і створять позитивну емоційну обстановку у будинку.

Ви не змогли вибрати підходяще зображення? Зателефонуйте нам, і ми підберемо його для Вас, враховуючи всі Ваші побажання! Наші фахівці завжди готові допомогти з оформленням та доставкою замовлення. Купити фотошпалери, що розширюють простір, Ви можете, подзвонивши нам по телефону або заповнивши форму зворотного дзвінка.

Розгорнути