Шпалери на стіну на замовлення в Україні Шпалерня

Ефектні фото в журналах з дизайну спонукають шукати оригінальне оздоблення для свого будинку. Шпалери в кімнату, як і раніше, вигідний і цікавий спосіб декору житлових і службових приміщень. Яскраві фактурні полотна здатні змінити інтер'єр за лічені дні!

Головні переваги шпалер для стін:

 • різноманітність кольорів;
 • екологічна безпека;
 • цінова доступність.

Потрібен екологічний та швидкий ремонт – пріоритет віддають паперовому оздобленню. Гарно, недорого, без потоків бруду та хмар пилу! Шпалери на стіну утримують першість за показниками екологічності. Їх можна клеїти в кімнаті алергіка та у приміщенні для дитини.

обої на стіну

Обої - Шпалери на стіну – види та типи

Декор, зроблений на 100% із паперу, існує. Але його не можна назвати практичним та довговічним. Сьогодні шпалерне полотно для житлових кімнат складається з кількох шарів. Зазвичай це:

 • папір,
 • флізелінова основа
 • вінілове покриття.

Оздоблення зі спіненого вінілу набуло поширення в житлових кімнатах. Рельєфність такого покриття дозволяє створювати візерунки навіть білому полотні. А малюнок з вінілової «піною» виглядає ошатно та ефектно. За ціною це доступний та популярний вид декору. Має великий попит в Україні!

Гладке вінілове покриття зазвичай роблять на шпалерах, призначених для ванної, передпокою, кухні. З таких полотен легко змивати бруд за допомогою м'якої губки. Щоправда, за красою вони програють декоративним полотнам із рельєфною структурою. Натомість «не бояться» бруду та випадкових пошкоджень.

шпалери для стін

Шпалери, обої для стін вітальні та спальні

У зонах для відпочинку та прийому гостей паперові полотна практично не мають альтернативи. Це ідеальне рішення для маленьких кімнат та великих апартаментів. Шпалери можна:

 • комбінувати;
 • ділити на фрагменти;
 • використовувати для маскування дрібних дефектів;
 • поєднувати з іншими видами обробки.
   

Вони чудово виглядають у стилях неокласика, романтизм, ретро. Шпалери, обої в інтер'єрі використовують навіть авангард та лофт! Такий декор може імітувати різні поверхні: скло, метал, натуральний камінь. Коштує недорого, виглядає дуже ефектно.

шпалери в інтер'єрі

Естетичний настінний декор для дитячої

Для дитячих кімнат шпалери на стіну особливо актуальні. Інші види настінного оздоблення не можуть забезпечити малюка такими цікавими видами. Також плюс шпалерного полотна у його екологічності. Папір не містить токсичних інгредієнтів, шкідливих домішок. Щоправда, діти не відрізняються дбайливим ставленням до інтер'єру. малюнок легко пошкодити. Тому для дитячих кімнат купують шпалери, обої дуплекс (подвійні). Або закривають нижню частину стін панелями.

Рішення купити шпалери для дитячої кімнати здатне обернутися для дитини безліччю сюрпризів. За допомогою такого декору можна:

 • розмежувати зони в приміщенні (на ігрову та робочу);
 • порадувати малюка картинкою з улюбленого мультфільму;
 • зробити ремонт за лічені дні.

Дитина поїхала до бабусі на канікули. Повернувся до нової кімнати з оновленим інтер'єром!

купити шпалери в кімнату

Шпалери для утилітарних приміщень

В інтернет-магазині шпалер можна знайти цікаві варіанти для ремонту передпокою, кухні, ванної кімнати. У таких приміщеннях класичне полотно з паперу, як правило, відіграє допоміжну роль, комбінується з іншими матеріалами. Шпалери виручать у тому випадку, коли ремонт треба зробити швидко. з мінімальними витратами сил та часу.

Шпалери, обої з ефектом 3D

У каталозі шпалер велике враження справляють на покупців полотна з ефектом обсягу. Вони здатні змінити уявлення про реальність! Дизайнери охоче використовують такий декор під час ремонту:

 • маленьких передпокоїв;
 • креативних кухонь;
 • квартир-студій;
 • дитячих кімнат.

Якщо в приміщенні немає вікон, дісталися низькі стелі або невдале планування, Шпалерня допоможуть змінити уявлення про простір. Вузьке і тісне приміщення здаватиметься просторим і затишним!

Купити шпалери в Україні

Ціни на шпалери залежить від виду полотна, його міцності, наявності художніх ефектів. При використанні стандартних друкованих шаблонів рулони виходять недорогими та доступні для сімей з різним бюджетом. Робота художника та ексклюзивне забарвлення – підвищують вартість полотна. Але зростає та її художня цінність. У кімнаті з арт-декором жити комфортно та приємно.

Зверніть увагу! На розпродажі, якщо пощастить, можна купити шпалери за 70-100 грн. Але середня ціна за шпалери, якісне полотно від – 400–500 грн. за рулон метрової ширини. Такий декор стійкий до прямого сонячного проміння, не тьмяніє з часом, маскує недоліки стін.

купити шпалери в Україні

Декоративне оздоблення - Українські шпалери на замовлення від виробника - інтернет магазин "ШПАЛЕРНЯ"

Щоб купити обої недорого, дизайнерські студії та рядові споживачі працюють із компанією Шпалерня. Тут декор для прикраси стін роблять за європейськими стандартами! Для настінних полотен використовують щільний папір підвищеної міцності. Фарби – без токсичних інгредієнтів. При цьому матеріали проходять санітарний контроль.

На сайті представлений великий каталог шпалер, які можна замовити з будь-яким малюнком, який Вам сподобається.

Розгорнути