Шпалери в скандинавському стилі

Останнім часом при створенні інтер'єру більшої популярності набирають шпалери в скандинавському стилі. Вони користуються популярністю по всьому світу, в тому числі і на території Росії. Скандинавські шпалери в кімнату вибирають ті, хто хоче поєднати в дизайні красу, лаконічність, акуратність і затишок. Цей стиль підходить як для квартир, так і для кімнат в заміських будинках.

Які скандинавські шпалери підходять до інтер'єру

Скандинавські шпалери в житловому приміщенні забезпечують гармонію. Вони прекрасно імітують натуральні матеріали. Дерево, штукатурка або цегла з каменем - це не весь список можливих фактур. З їх допомогою можна створити будь-який дизайн стін. Сучасні дизайнерські рішення дозволяють створювати в оселі красивий і практичний інтер'єр.

Зазвичай скандинавські мотиви в інтер'єрі - це світлі стіни і невеликі бляклі малюнки. Як зображень на шпалерах використовуються листя або квіти, але не яскраві і не контрастні. Геометричні фігури, клітини або смуги також часто застосовуються в скандинавському стилі. А абстрактні малюнки дозволяють зробити інтер'єр незвичайним і оригінальним.

Як підібрати шпалери в скандинавському стилі: поради

Дизайнери радять підбирати шпалери в скандинавському стилі, з огляду на інші елементи інтер'єру. За матеріалом виготовлення розрізняються паперові, флізелінові і вінілові шпалери. Шпалери з паперу виготовлені з натуральних матеріалів. Вони екологічно чисті і легко клеяться. Бамбукові шпалери часто використовуються під фарбування, завдяки своїй фактурі. Вінілові шпалери схожі на бамбукові не тільки за зовнішнім виглядом, але і за складом матеріалу. Можна купити шпалери на замовлення, придумавши власний орнамент.

  • Якщо хочеться зробити кімнату не суворої і безликої, використовуйте контрастні кольорові рішення.
  • Допускається акцент однієї стіни, використовуючи полотна іншого кольору або з яскравим принтом.
  • Темні приміщення допоможуть освітлити світлі пастельні тони шпалер.
  • У світлих кімнатах можна використовувати абсолютно будь-які кольори стін.

Де можна купити шпалери в скандинавському стилі

Купити онлайн в Україні шпалери в скандинавському стилі для стін можна на сайті "Шпалерня". Великий асортимент і вигідні ціни дозволяють підібрати підходящий варіант для створення оригінального інтер'єру в житло. Якісні шпалери, виготовлені з флізеліну, вінілу або паперу, представлені в різноманітній кольоровій гамі.

На сайті "Шпалерня" зручно здійснювати покупки. У каталозі представлено кілька категорій. А якщо виникають питання, завжди можна звернутися за допомогою до фахівців цілодобової служби підтримки.

Розгорнути