Гарантія та повернення

 

 

Обмін або повернення фотошпалер можливий протягом 14 календарних днів з моменту покупки. Щоб скористатися цією можливістю, переконайтеся, що товар не використовувався, на ньому немає слідів використання, щілин, подряпин чи потертостей.

 

Якщо товар був доставлений з дефектом: дефект друку (риси, плями, яких не було на зображенні, яке було замовлено), інший малюнок, інший матеріал, явні пошкодження (викликані транспортуванням фотошпалер), відсутність частина замовлення – у цьому випадку ми обробимо ваше замовлення абсолютно безкоштовно.

 

Якщо ви помітили, що доставка пошкоджена – заберіть у кур'єра, але попросіть відкрити в цій присутності. Складіть з кур'єром акт пошкодження. Сфотографуйте та надішліть нам для подальшого розгляду скарги.

 

Ви можете оформити заявку на повернення, звернувшись до нашого менеджера (чат, гаряча лінія) або надіславши нам електронний лист на [email protected] - УкраЇна

 

 

 

Бувають випадки, коли ми змушені відмовитися від обміну або повернення:

  • Якщо продукт було пошкоджено не з вини перевізника
  • Продукт використовувався – поклеєні шпалери та використаний клей із замовлення.
  • Індивідуальне замовлення, розроблене відповідно до ваших вимог, поверненню та обміну не підлягає.
  • Клієнт подав скаргу більше ніж через 14 днів з дати покупки.

 

 

 

Ми приймаємо повернення/обмін шпалер у новому та невикористаному стані в оригінальній упаковці. Після отримання товару на обмін/повернення наші співробітники протягом 2-5 робочих днів перевірять стан фотошпалер для контролю якості. Після перевірки стану шпалер ми оформимо повернення грошей або обмін на інші шпалери протягом 14 робочих днів. При відшкодуванні товару ми не компенсуємо витрати на доставку. Про необхідність повернення фотошпалер уточнюйте у менеджера.

 

 

 

До технічних недоліків (недоліків) не відносяться відмінності в кольорі, які виникають під час використання та відтворення зображення на різних видах обладнання – монітор комп’ютера, телефон, планшет.

Претензії після наклеювання фотошпалер не приймаються.