Фотошпалери абстракція на стіну

Ви дбайливо вибрали декор для стін, закупили ефектні меблі, але простір здається похмурим і плоским? Виправити ситуацію допоможуть фотошпалери абстракція. З їх допомогою можна створити куточок літнього саду, «прогулятися» розкішною галереєю або поринути у творчість Сальвадора Далі. Можете вибрати вибух далекої зірки, аквареллю мазки або квіти, що існують тільки в уяві дизайнера.

Клієнтам інтернет-магазину "Шпалерня" доступні варіанти з великого каталогу. Приймаються заявки на розробку фото шпалер з абстракцією та за індивідуальним проектом. Консультанти допоможуть із вибором у будь-який час дня. Уточнити інформацію можна на сайті.

Фотошпалери Абстракція доповнить будь-який інтер'єр

Уявіть, що ви не плануєте капітальний або косметичний ремонт, не збираєтеся купувати нові меблі. Але дуже хочеться трохи скоригувати відчуття, сприймати інакше давно знайомі речі та предмети.

 

Зверніть увагу на фотошпалери з абстрактними зображеннями. Подібні 3д шпалери з абстракцією не мають жорсткої прив'язки до певного стилю в інтер'єрі. Кулі, композиції з рибками та кульбабами, репродукціями художників-абстракціоністів «розбавлять» монохромність хай-теку та японського мінімалізму. А перетину ліній, геометричних фігур, темні краплі на світлому тлі дозволять уникнути хірургічної білизни скандинавського стилю.

Своє фотопанно без проблем знайдуть шанувальники класики, бароко, ультрасучасного дизайну. І кімната при цьому не виглядатиме химерно.

Шпалери з 3D малюнками для всіх

Ремонт квартири або приватного будинку завжди пов'язаний з вирішенням багатьох проблем. Доводиться вирішувати, як оформляти стіни, чим обклеювати стелю. І тут 3Д шпалери з абстракцією будуть незамінними. Вони є універсальними:

  • їх можна з рівним успіхом клеїти на стіни та стелю. Щоразу ви отримуватимете нові емоції. Малюнок сприймається як опуклий. Ви не втомитеся милуватися переливами кольору, його глибиною та насиченістю;
  • немає обмежень за типом приміщення. Це може бути і вітальня, і спальня, і лобі готелю, засклена веранда, ресторан або кафе. Особливо сподобаються шпалери дітям. Народження комети, падіння метеорита чи шторм на глибині моря — це можливість створити власний, унікальний світ, який ніколи не набридне і не набридне;
  • панно поєднуються з будь-якими іншими варіантами обробки: штукатуркою, деревом, натуральним каменем, клінкерною цеглою. Немає необхідності обклеювати фотошпалери всі стіни. Достатньо навіть невеликої ділянки за диваном або в узголів'ї ліжка.

Фотошпалери з 3Д абстракцією - це відображення вашого естетичного смаку, розвиток просторової уяви у дітей. І, звичайно, панно надають ноти сучасності навіть найскромнішому інтер'єру. При цьому не доводиться витрачати значних сум на найм дизайнера та перетворення простору.

Де купити фотошпалери з абстракцією

Якщо ви хочете зробити свою спальню або вітальню неповторними, звертайтеся до "Шпалерня". Дизайнери-худжники вже створили оригінальну колекцію панно. Покупцям доступні фотошпалери з 3d абстракцією на гладкій, флізеліновій основі, з ефектами «жаккард» та «дрібний пісок». Малюнок у будь-якому випадку виходить чітким, дотримані всі переходи та переливи, передбачені в оригіналі.

Якщо вам не сподобалася жодна із запропонованих готових модифікацій, скористайтесь послугами дизайнера. Фахівці доопрацюють ваш макет, внесуть корективи з урахуванням вимог друку або створять новий оригінальний варіант. Вони врахують ваші побажання щодо кольору, «глибини», емоційної наповненості. Будь-яке, навіть найскладніше замовлення буде готове протягом 2-2 днів.

Заявки на 3д шпалери з абстракцією приймаються по всій території України. Перед доставкою товар ретельно пакується в жорсткий тубус. Виключено пошкодження, зминання та розриви в процесі транспортування. Кожен клієнт отримує інструкцію з обклеювання стін.

Розгорнути