Фотошпалери «Модерн» в сучасних інтер'єрах

Фотошпалери «Модерн» в сучасних інтер'єрах

В пошуках кращого інтер'єрного рішення, актуального саме для вашого будинку, варто розглядати не тільки трендові і модні варіанти дизайну. Недаремним буде звернутися і до традицій минулих років (і навіть століть), які сьогодні часто і не заслужено забувають. Так, якщо ви вибираєте фотопанно, радимо звернути увагу на фотошпалери «Модерн», які внесуть лепту оригінальності, гармонії і витонченості в ваш інтер'єр.

Стиль «модерн» багато помилково розуміють як «сучасний». Однак, в мистецтві модерном називають напрямок, що з'явився в кінці XIX століття і проіснував до Першої світової війни. «Арт-нуво» (так його називають французи) закріпився і в інтер'єрах того часу. Його характерні елементи використовуються для створення дизайну приміщень і сьогодні.

Цей стиль «любить» натуральні матеріали, витончену ковку і скло, а також природні сюжети - рослинні мотиви і стилізовані зображення комах, пернатих, деяких тварин. Ключова особливість модерну - витончені витіюваті лінії, химерні візерунки, а також приглушена, пастельна палітра кольорів і відтінків. Всі ці елементи використовуються в сюжетах фотошпалер в стилі «Модерн».

Фотошпалери модерн в інтер'єрі

Сучасні фотошпалери, що відтворюють епоху «арт-нуво», відрізняє природність фарб - нехай в їх гамі використовуються м'які кольори, але вони виглядають реалістично, природно. За рахунок хорошої якості друку, досягається точність зображення - це важливо при друку візерунка, особливо, якщо в ньому багато дрібних деталей, які повинні бути чітко промальовані на полотні.

Як підібрати фотошпалери в стилі модерн?

Якщо ви шукаєте фотошпалери в стилі модерн, то в каталогах компанії «Шпалерня» є кілька категорій, де можна без зусиль знайти відповідні сюжети і гами.

В категорії «Паттерн» зустрічаються характерні для «арт-нуво» всілякі квіткові візерунки, витончені абстракції з рослинними і тваринними мотивами. Вони представлені і в категорії «Фони і текстури». В цьому каталозі також можна знайти фактури із зображеннями дерева, натурального каменю. Такі фотошпалери «Модерн» можна використовувати не тільки для обклеювання стін, але і для декорування меблів і, наприклад, дверей.

Ряд цікавих та креативних сюжетів ви побачите в категорії «Дизайнерські фотошпалери». Тут представлена серія химерних орнаментів і малюнків зі стилізованими рослинами, птахами, комахами. Ці зображення виконані в м'якій кольоровій гамі - в палітрі переважають відтінки жовтого, коричневого, зеленого, синього та інших кольорів, поширених в живій природі.

Відсилають нас до естетики модерну сюжети і в категорії «Арт». Крім візерунків і патернів, тут знайдуться і цілісні композиції в модерновій стилістиці, і репродукції художніх картин, створених майстрами епохи «арт-нуво», «арт-деко» і настільки милої ностальгічної еклектики.

Фотошпалери модерн Фотошпалери в стилі модерн

Ви можете використовувати такі фотопанно для самих різних інтер'єрів, тому що вони досить універсальні. І, звичайно, краще всього виглядають ці сучасні фотошпалери в інтер'єрі «Модерн», при цьому важливо не переплутати цей стиль з тим, який відомий як «шик-модерн». Якщо ви створюєте дизайн у відповідності з усіма канонами цього стилю, то такі фотопанно - це один з найбільш прийнятних варіантів оформлення стін і стелі, і однозначно - найприємніший за ціною декор.