Фотошпалери тюльпани - весна в кожен дім

Тюльпани ... При одній згадці ми вже відчуваємо свіжий подих вітру, радість оновленої природи після довгої зими. Пальці вже немов відчувають прохолодну шовковистість пелюсток. Перед очима одразу виростають мальовничі тюльпанові поля, паркові художні ансамблі дарів флори. А тепер уявіть барвистий квітник, який «виросте» на стінах будинку всього за півгодини, завдяки такому декору, як фотошпалери тюльпани.

Вражаюча краса тюльпанів породила образ, оповитий загадковими історіями, міфами і легендами. Одна з таких легенд говорить, що жовтий бутон квітки дарує щастя, яке відкривається лише чистій душі дитини, такій же безумовно щасливій. Практика ж показує, що не тільки сонячні бутони дарують радість, кожна квітка прекрасна і досконала у своєму вираженні.

Сучасні технології дозволяють створювати фотошпалери з високою передачею кольору і деталізацією зображення. Відпочиваючи або приймаючи гостей в кімнаті з фотошпалерами з тюльпанами, у Вас буде відчуття присутності на галявині з квітів. Інноваційні методики нанесення зображення дозволять точно передати красу тюльпанів. Картинка буде довго радувати Вас яскравими сюжетами, а використані матеріали анітрохи не зашкодять здоров'ю домочадців.

При виготовленні фотошпалер з тюльпанами використовуються лише екологічні компоненти. Друк наноситься одним з трьох способів:

•латексний;

•УФ друк;

•екосольвентний.

Фотошпалери тюльпани - джерело позитивної енергії та добра у Вашому домі. Надихайтеся вишуканими квітами і не забувайте, що таке щастя доступно кожному!

Соковиті і яскраві відтінки тюльпанів зіграють роль стильного акценту у вітальні або дитячій. Такі сюжети будуть випромінювати позитивну енергію і поганий настрій просто не зможе увійти навіть на поріг будинку.

Для спальних кімнат рекомендовано вибирати більш спокійні відтінки. Молочно-білі та блідо-рожеві бутони наповнять кімнату ліричними нотами та легкою повітряною атмосферою.

На території Київської Русі дикі види тюльпанів були відомі вже в ХІІ столітті. Але особливі сорти коштували дорого, адже цибулини квітів завозилися з-за кордону і були доступні лише заможним верствам населення.

Минуло кілька століть, а дивна краса квітів продовжує нас захоплювати. Щорічно в Україні в Нікітському ботанічному саду міста Ялти проводять парад тюльпанів. До уваги відвідувачів представлено мільйонне поле чудесних видів і найрізноманітніших сортів.

Перенесіть частинку цього дійства в свою кімнату, використовуючи в якості сюжету якісні знімки з відпочинку. Фотошпалери тюльпани купити можна в нашому інтернет-магазині.

 

Розгорнути