Фотошпалери лаванда: універсальний сюжет для друку на фотошпалерах

Зображення живої природи, розміщені в інтер'єрі, стають популярними серед дизайнерів приміщень і покупців фотошпалер. Фотошпалери «лаванда» від ТМ "Шпалерня" привнесуть відчуття гармонії і заспокоєння. Сюжети з барвистими і яскравими стеблами лаванди, безкрайніми лавандовими полями, абстрактні зображення і світові шедеври знайдуть місце в будь-якому інтер'єрі.

Фотошпалери лаванда

Останнім часом трендовим напрямком у дизайні стало оформлення цілої стіни, окремих частин, простору між вікнами або нішами зображеннями з ілюстраціями. Перетворіть свою вітальню, спальню або кухню із зображеннями стебел лаванди або макрозйомкою рослин. Від таких фотопанно будете в захваті не тільки ви, але й гості вашого будинку. Чому б не взяти зображення лаванди за основу майбутнього арт-об'єкта? Досвідчені дизайнери нашої компанії допоможуть втілити найсміливіші задуми в реальність.

Фотошпалери лаванда в інтер'єрі салону краси, ресторану та магазину.

Прекрасна ідея помістити фотопанно з лавандою в просторих приміщеннях і доповнити ним сучасний стиль, підкреслити індивідуальність. Захоплені погляди відвідувачів вам забезпечені. Варто всього лише вибрати відповідний сюжет в тематичних каталогах на нашому сайті або надати нашим менеджерам своє зображення для друку.

Фотошпалери лавандові поля: поклейка по фен шуй

У практиці фен шуй лаванда є символом чистоти, любові й умиротворення. Фіолетовий колір відповідає за фінансове благополуччя в домі, а зображення рослин і квітів найкраще розміщувати в східній частині вашої кімнати. Фахівці радять обов'язково тримати квіти лаванди в своєму будинку, прикрашати нею навколишній простір і чим більше її буде, тим краще! Чи є у Вас десь поблизу лавандові поля? Сучасні технології цифрового друку дають вам можливість спостерігати лавандове поле у вигляді фотошпалер кожен день.

Розгорнути