Фотошпалери «Автомобілі» - втілення незрівнянного почуття свободи і любові до швидкості в інтер'єрі.

Для всіх фанатів автомобільної тематики і просто небайдужих до цього виду транспорту, ТМ "Шпалерня" представляє категорію, де Ви зможете вибрати фотошпалери з машинами будь-яких марок.

Неймовірні сюжети і приголомшливі фотографії автомобілів будь-яких типів і марок можуть бути прекрасно втілені у вигляді фотошпалер в інтер'єрі будинку і квартири, офісу, ресторану чи готелю.

Для великої кімнати ніщо не зможе створити такого декоративного ефекту, якого можна досягти за допомогою фотошпалер. Авто фотошпалери категорії «ретро» подарують справжнє задоволення своїм власникам і зможуть стати справжнім витвором мистецтва у Вашому інтер'єрі.

Найбільш популярними сюжетами, безумовно, є: фотошпалери «машини в русі» і фотошпалери з гоночними автомобілями.

Одним з головних переваг нашого інтернет-магазину є те, що ми займаємося виготовленням фотошпалер на замовлення. Тобто, абсолютно індивідуально. Завдяки цьому, у Вас є можливість вибору необхідного розміру, типу друку і текстури. Крім того, Ви можете скористатися такою послугою, як - покриття лаком. При цьому, досягається ефект блиску, збільшується стійкість до механічних пошкоджень і щільність.

Рекомендуємо замовити зворотний дзвінок на нашому сайті для зв'язку з нашим менеджером і уточнення всіх деталей, перш ніж замовити фотошпалери «машини» на стіну у Вашому домі!

Розгорнути