Шпалери для підлітків

До оформлення дитячої спальні, зокрема - до вибору шпалер для підлітка, слід підійти з усією відповідальністю, адже це приміщення - маленький світ юнака або дівчини, в якому вони проводять багато часу. Стіновий декор повинен відповідати певним критеріям, щоб власник кімнати почував себе комфортно.

Особливості інтер'єру підліткової кімнати

Для того щоб стилістика приміщення відповідала захопленням підлітка, декор виглядав сучасно і стильно, необхідно добре продумати інтер'єр. Дуже часто незвичайні конструктивні особливості (надто низькі стелі, наявність виступів або ніш та ін) ускладнюють реалізацію цікавих ідей. Однак при поклейці шпалер для підліткової кімнати відсутні жорсткі правила, яких варто дотримуватись усім батькам. Більше того, у цьому віковому періоді часто хочеться якнайбільше яскравих, "кричучих", барвистих деталей у будинку.

Незважаючи на свободу дій у виборі декору стін, у спальні не повинно бути занадто багато бунтарських фарб. Дитина буде постійно емоційно перенапружена, почне дратуватися, перебуваючи у приміщенні. Також дуже важливо продумати планування (розміщення меблів, зонування простору).

Правила вибору шпалер до спальні для підлітка

Перш ніж купити шпалери в спальню дитини, необхідно ретельно продумати всі деталі оформлення приміщення. Варто дотримуватись наступних правил:

  • включати як дитячі, так і дорослі елементи, тому що підліток знаходиться на перехідній стадії дорослішання;
  • залучати сина чи дочку до вибору дизайну кімнати та шпалер;
  • дотримуватися балансу спокійних і контрастних відтінків, не використовувати занадто строкаті принти;
  • не боятися експериментувати з фактурами та матеріалами;
  • за допомогою полотен різних відтінків виділяти окремі зони (для сну, навчання, активного відпочинку, спілкування з друзями);
  • не припиняти творчі пориви дитини (можна залишити стіну з однотонними шпалерами пастельного відтінку для того, щоб підліток повісив на неї постер або прикрасив іншим способом);
  • враховувати статеву приналежність власника приміщення;
  • грамотно поєднувати шпалери з меблями та іншими деталями інтер'єру за кольором, фактурою;
  • підбирати полотна в залежності від освітленості спальні.

Як підібрати шпалери для підлітка залежно від статі

При виборі шпалер на стіну слід обов'язково враховувати стать дитини. Дівчаткам підходять м'якіші, ніжніші відтінки. Для юнаків краще вибирати міру брутальні кольори, які підкреслять темперамент власника.

Шпалери для хлопчика

Хлопчики підліткового віку активні та цілеспрямовані. Молодіжні шпалери мають бути спокійними, неяскравими, щоб у юнака формувався емоційно стійкий характер. До вдалих відтінків можна віднести синій, бордо, сірий, коричневий та ін.

Нудьга і одноманітність ніяк не поєднуються з кімнатою хлопчика. Навіть якщо на стіну наклеєні однотонні полотна ніжного відтінку, можна розбавити дизайн плакатами, вставками шпалер іншої серії з колекції каталозі.

Шпалери для дівчинки

Шпалери на стіну для підлітка дівчинки в першу чергу підбираються за кольором. Це необов'язково має бути рожевий, який найчастіше дратівливо впливає на психіку. Для підкреслення жіночності та романтичності підійдуть світло-кремові тони, які грамотно комбінуються з іншими відтінками.

Для дівчаток підходять усі пастельні кольори. Однак варто враховувати, що дитина не лише відпочиватиме у своїй кімнаті, а й займатиметься улюбленими хобі, запрошуватиме друзів. Тому важлива присутність яскравих деталей.

шпалери для підлітка дівчинки

Чому варто звернутися саме до нас

На сайті компанії "Шпалерня" представлено безліч варіантів оформлення стін у кімнатах підлітків. Ми пропонуємо паперові, вінілові, флізелінові, фотошпалери та інші види шпалер на будь-який смак.

Наші менеджери не тільки допоможуть підібрати відповідні шпалери та розрахувати необхідну кількість трубок, але й дадуть рекомендації щодо оформлення інтер'єру.

Для того щоб отримати попередню консультацію та вивчити асортимент, необов'язково відвідувати наші офіси — достатньо зайти на сайт "Шпалерня" або зв'язатися з консультантом будь-яким зручним способом

Ми доставляємо замовлення по всій Україні, використовуючи найнадійніших перевізників. Оплата шпалер в кімнату підлітка та послуг з транспортування здійснюється в момент отримання товару за заздалегідь обумовленою ціною.

Розгорнути