Modern Шпалери в Спальню
Шпалери в спальню
Мрію про ідеальний ремонт можна втілити за допомогою простих декоративних матеріалів. Шпалери до спальні вибирають за їхню екологічність, особливу естетику та красу. Вони здатні задати певний настрій, забезпечити повноцінний відпочинок.
За строгою класифікацією немає різновиду «шпалери для спальні». Є шпалери на стіну та стелю. Є полотна флізелінові, вінілові, паперові. Є малюнки абстрактні та реалістичні, плоскі та у форматі 3D. У кожного різновиду свої плюси та мінуси. Розглянемо їх докладніше.
Сучасний темп життя диктує свої правила підбору настінного декору. Він повинен перевантажувати психіку. Його завдання – створити комфортний настрій, допомогти заснути. Тому в зоні для відпочинку віддають перевагу ніжним пудровим відтінкам. До них відносять:
- айворі,
- попелясто-рожевий,
- тілесний,
- світло-бузковий,
- casual,
- блідий беж.
Поверх основного кольору може розташовуватися малюнок. Як правило, це витончені візерунки, хмари розпливчасті, маленькі рослини або бутони. Ненав'язливий малюнок допомагає розслабитися, забути про неприємні думки і заснути.
Рада експерта! Справжньою окрасою спальні стануть флізелінові шпалери. Вони здатні створити витончений інтер'єр без великих витрат фінансів та часу.
Не всім подобається умиротворюючий декор! Є клієнти, які бажають бачити в спальні шпалери енергійних кольорів. Для таких покупців у каталогах інтернет-магазинів є кольорова абстракція, декоративні полотна з великим принтом, фотошпалери з різними ефектами.
Комбіновані шпалери в спальній кімнаті
Комбінована обробка давно застосовувалася в спальні. Але вона мала горизонтальний напрямок. Нижню частину стіни закривали панелями з дерева, верхню – обклеювали шпалерами. Нині такий спосіб декору трапляється рідше. Стало модно комбінувати шпалери в спальні за вертикальним принципом – смугами, фрагментами.
Коментар експерта. Якщо кімната велика, то використовують комбінування візерунчастих та однотонних смуг. Таке рішення має на увазі вибір рулонів з різними кольорами, але однакових за текстурою. У невеликому приміщенні доцільно використовувати інший прийом. Зробити одну стіну акцентною (закрити її шпалерами з яскравим принтом чи абстрактним малюнком). Інші стіни обклеюють полотнами спорідненого відтінку, але вже без візерунків.
Цими прийомами комбінування не обмежується. Поєднувати можна не лише різні відтінки, а й різні фактури. Наприклад, оздоблення у білому кольорі виглядає набагато елегантніше, якщо поєднуються гладкі та полотна з візерунками. До того ж у каталозі фотошпалер є чудові варіанти з імітацією:
- штукатурки;
- дерева;
- шкіри;
- натурального каменю;
- скляної поверхні.
Оригінальний принт можна комбінувати з традиційним паперовим полотном для створення різноманітних візуальних ефектів. Наприклад, ділянки, на які падає сонячне світло, зробити глянсовими, темні фрагменти стіни – ndash; матовими. Але підсвітити їх витонченими бра.
Шпалери для спальні у форматі 3D
Оздоблення з об'ємним зображенням виглядає модно і ефектно. З таким способом декоративного оздоблення можна моделювати інтер'єр на власний розсуд. Наприклад, покрити стіни реалістичними квітами, ламаними лініями, нескінченними лабіринтами. Або купити красиві шпалери в спальню у вигляді «заспокійливій» пейзажної замальовки, старовинної фрески.
Рада експерта. У спальні для однієї людини можна дати волю фантазії. Прикрасити фронтальну стіну яскравими орхідеями або сніжними вершинами Кордильєр. Якщо спальня для двох осіб, варто домовитись про вибір декору. Або передбачити розмежування на зони. Щоб кожна людина могла відпочивати в приємному для неї інтер'єрі.
Настінний декор з паперу – сам собою економний метод обробки. Причому економія не лише грошей, а й часу. Цей фактор для багатьох покупців стає вирішальним.
Якщо говорити про ціни на шпалери в спальню, то в Україні мінімальна ціна якісного десятиметрового рулону – 150 грн. (Півметрова ширина), 300 грн. (метрова). Художні полотна стартують від 400 грн. за рулон. Дизайнерська робота коштуватиме від 250 грн. за квадратний метр.
Щоб підрахувати кількість рулонів, необхідно периметр кімнати (наприклад, 14 метрів) помножити на висоту стель (2,5 м) і розділити на 5 (якщо купуються вузькі полотна) і на 10 (При купівлі широких). Таким чином, на кімнату площею 12 квадратних метрів при стандартній висоті стелі 2,5 м знадобиться 7 вузьких рулонів та 3,5 широких (округлимо до 4).
Коментар експерта. Не переплутайте площу з периметром. При підрахунку потрібно висоту стель множити на периметр кімнати, а не на площу. Щоб уникнути помилок, використовуйте таблиці на спеціалізованих сайтах. Вони вже зробили необхідний розрахунок.
Як купити шпалери для спальні і не помилитися з вибором
Щоб зробити житлову кімнату красивою та затишною, є два шляхи. Перший: звернутися до дизайнера. Він представить кімнату у заданому стилі. Підбере не лише гарні шпалери в спальню, але й порекомендує жалюзі, світильники, аксесуари, меблі.
Другий шлях: замовити декор для спального приміщення в інтернет-магазині Шпалерня. Тут величезний вибір полотен, фактур, відтінків. Шпалери для спальні виконані з урахуванням європейських вимог до екологічності, щільності, стійкості до ультрафіолету. Менеджер магазину допоможе зробити розрахунок метражу, визначитися з малюнком. Передбачено доставку до будь-якого міста України обраною поштовою службою!