Фрески на стіну - фотошпалери під старовину

Фрески на стінах і стелях асоціюються у нас з музеями та палацами. Однак завдяки сучасним технологіям друку, купити фреску щоб прикрасити свій будинок, може кожен. Фотошпалери Фрески виглядають напрочуд красиво і вишукано. Вони здатні підкреслити будь-який інтер'єр в таких стилях як: класик, античний, класицизм, арт деко. Прикрасивши стеля в приміщенні фресками, Ви створите не тільки оригінальний дизайн, але і візуально збільшите простір.

Завдяки текстурам, на яких надруковані фотошпалери «Фрески», їх практично неможливо відрізнити від старовинних аналогів. У каталозі фотошпалер на сайті ТМ "Шпалерня" Ви можете вибрати візерунок або орнамент на будь-який смак. Тут представлений вибір сюжетів з міфологічними сюжетами або імітацією наскального малюнка в античному стилі. Крім того, Ви можете замовити друк свого фото. Просто завантажте його на сайт або передайте менеджеру, і ми з задоволенням втілимо в життя всі Ваші дизайнерські ідеї. Такого інтер'єру, як у Вашому будинку, Ви не зустрінете більше ніде.

Фотошпалери з фресками буде чудово виглядати в кафе і ресторанах, а також у концертних залах та інших закладах. Компанія "Шпалерня" використовує для друку продукції високотехнологічне обладнання та високоякісні матеріали, тому шпалери прослужать не один десяток років. Всі текстури можна мити вологою губкою, вони стійкі до ультрафіолету і інших впливів. Не сумнівайтеся в тому, що гості вашого будинку або відвідувачі закладу гідно оцінять стиль інтер'єру.

Ми допоможемо Вам зробити інтер'єр розкішним!

Розгорнути