Чим ми краще конкурентів?

Чим ми краще конкурентів?

Якість

Наші фотошпалери відповідають вимогам діючого санітарного законодавства України, та підтверджені висновком санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/1459 від 13.01.12. Протокол експертизи № 73 від 13.01.12. Ми виробляємо фотошпалери на якісному, призначеному для цього матеріалі. Текстурні фотошпалери, які використовуються нами не просто білі шпалери під фарбування, а спеціальний матеріал, призначений для цифрового друку. Ми рекомендуємо використовувати саме текстурні шпалери, так як вони приховують дрібні нерівності стін, легше наклеюються і не дають відблисків. Але, якщо Ви виберете беcтекстурний матеріал, як з міркувань насиченості, так і з міркувань ціни, то можете бути впевнені - це дійсно кращий з подібних матеріалів. Ми не використовуємо у виробництві дешевий папір для білбордів, т.к. якість друку на ній не відповідає интерьерному. Гладкаий папір, який використовуємо ми, має спеціальне ПВХ покриття, яке дозволяє отримувати дуже якісний друк. Такий папір дуже рідко використовується в Україну, тому що занадто дорога для використання в зовнішній рекламі. Ми вважаємо, що папір з білою зворотною стороною так само не повинна використовуватися у виробництві шпалер, так як її дуже важко, якщо взагалі можливо, якісно наклеїти на стіну. Ми настільки впевнені в якості вироблених нами фотошпалер, що у випадку, якщо Ви залишитеся не задоволені, ми повернемо Вам гроші.

Ціна

Напевно, наші ціни самі невисокі з тих компаній, які використовують якісні матеріали та друк. Наші конкуренти або помітно дорожче, або використовують матеріал не придатний для використання як фотошпалер.

Довіра

Ми перші (і напевно єдині), хто відправляє продукцію замовникові без передоплати. Для того, щоб замовити фотошпалери Вам не потрібно йти в банк і платити передоплату. Ви оплатите продукцію в момент отримання замовлення.

Доставка

В Києві ми доставляємо шпалери до будинку (або в офіс), в інші міста відправляємо посилку компаніями перевізниками. На відміну від наших конкурентів, ми не прив'язані до одного з них, а відправляємо тим перевізником, який зручний Вам. Якщо Ви не знаєте, які перевізники є у Вас в місті, зателефонуйте нашому консультанту, і він підкаже Вам. Якщо Ви знаходитеся в населеному пункті, в якому немає представництв компаній перевізників, ми відправимо Вам посилку маршруткою, автобусом або поїздом.

Переваги цифрового друку

Цифровий друк дозволяє виготовляти фотошпалери з індивідуальним зображенням і в індивідуальному розмірі. Ви можете вибрати зображення з нашої бази, яка на сьогодні складається з більш, ніж 4000 зображень і постійно поповнюється або надіслати нам своє зображення. Ви не обмежені стандартними розмірами, ми виготовимо фотошпалери необхідного Вам розміру. Вам немає потреби турбуватися про перевитрату матеріалу, Ви платите тільки за Ваш розмір. На відміну від офсетного друку - цифровий друк проводиться смугами, як звичайні шпалери, а не листами. Відповідно, Ви отримуєте менше стиків. На відміну від офсетного друку ми використовуємо матеріали, які призначені для наклеювання і миються.

Консультація

При виникненні будь-яких питань наші консультанти Вам допоможуть. Тепер отримати консультацію можна тоді, коли Вам це необхідно. Тобто звертатися Ви можете в будь-який час, в будь-який день тижня. Після 18:00 і у вихідні звертатися за тел

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D