Фотошпалери Нікополь

Упаковка і доставка фотошпалер в Нікополь

Говорячи про покупку фотошпалер, сотні фірм кричать про якість свого обладнання, екологічності матеріалів, кваліфікації дизайнерів і необмеженій виборі зображень. Однак мало хто бере до уваги той факт, що для того, щоб замовник отримав якісні фотошпалери, необхідно приділити увагу не тільки якості матеріалів, але і надійності, функціональності упаковки. В наші дні компаніям-виробникам фотошпалер немає необхідності відкривати свої відділення у кількох містах країни. Це й зрозуміло - безмежні можливості інтернету і величезна кількість служб кур'єрської доставки вирішують питання замовлення та транспортування фотошпалер в Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Зеленодольськ та інші міста, які не є обласними центрами країни, в найкоротші терміни.

Але у якому вигляді отримаєте ви своє замовлення? В сучасних умовах для прискорення доставки товару, служби перевізників можуть за одну добу переправити ваше замовлення через декілька своїх товарних складів. Таким чином, замовивши фотошпалери на стіну в Нікополі, ви можете отримати ваше полотно вже зі слідами вм'ятин і потертостей. І що ж далі? Виснажливі переговори з фірмою-відправником і кур'єрською службою, браковане полотно на стіні і як наслідок - втрачений час, гроші і нерви.

Але ж усього цього можна уникнути, вибравши того виробника фотошпалер, який приділяє упаковці своєї продукції стільки ж уваги, скільки і якості матеріалів.

Інтернет-магазин фотошпалер в Нікополі ТМ «Шпалерня»

ТМ «Шпалерня» - найбільший на сьогоднішній день виробник фотошпалер в Україні. Фахівцями компанії розроблено унікальну упаковку, яка захищає фотошпалери на всіх етапах їх транспортування до замовника. На сьогоднішній день, ми з упевненістю можемо стверджувати, що зробили все, щоб кожен наш покупець отримав якісний товар в найкоротші терміни.

І це не порожні слова. Підготовка фотошпалер до відправки покупцеві починається ще в цеху. Фахівці компанії після друку замовленого вами зображення, стикують всі полотна фотошпалер з метою перевірки відсутності розбіжностей в малюнку, а потім за спеціально розробленою схемою згортають рулони таким чином, щоб під час транспортування була виключена можливість пошкодження друку.

Кожне замовлення поміщається в щільний тубус. Краї полотен в тубусі додатково захищаються пакувальним матеріалом. Фотошпалери укладаються в тубус таким чином, щоб не було можливості переміщення полотен всередині тубуса під час транспортування. Це виключає ймовірність стирання друку і пошкодження краю полотна під час доставки, тому ви можете бути впевнені, що при поклейці, стики фотошпалер будуть практично непомітні.

Отже, тепер ви знаєте, що якщо ви вибрали для декору свого будинку фотошпалери, купити в Нікополі бажане полотно не складе труднощів. Фахівці ТМ «Шпалерня» готові запропонувати вам не тільки високоякісну продукцію, величезну кількість текстур і матеріалів, безкоштовні зразки і проби кольору, але ще й гарантію оперативної та надійної доставки вашого замовлення будь-яким зручним для вас перевізником.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D