Фотошпалери Дніпро

Як замовити фотошпалери у Дніпрі?

Купити фотошпалери в Дніпрі на взаємовигідних умовах - відмінна пропозиція від ТМ «Арт-Обоі». У дніпропетровському офісі Ви маєте можливість особисто оформити замовлення і отримати готові фотошпалери. Якщо Ви відвідаєте представництво компанії в Дніпрі, то в комфортних умовах отримаєте спеціалізовану консультацію, можливість ознайомитися з різноманітними прикладами текстур і ступенем барвистості типів друку. Замовляючи фотошпалери в Дніпрі, Ви, при бажанні, можете скористатися всіма вигодами співпраці з професійним дизайнером.

Ми пропонуємо Вам замовити фотошпалери в Дніпрі, обравши на свій розсуд малюнок з тематичного каталогу та вподобану текстуру. У нас Ви знайдете нетривіальні рішення для оформлення спальні, дитячої, вітальні, кухні та ванної кімнати.

Якщо Ви хочете створити свої унікальні фотошпалери, Дніпро в цьому сенсі представляє ідеальне поле для створення фотошедеврів. Яскраві футуристичні зразки і класичні приклади архітектури, мальовничі розливи Дніпра, незрівнянні види Монастирського острова - всі ці сюжети для фотошпалер здатні стати справжньою родзинкою будь-якого інтер'єру. При цьому, ніщо не заважає Вам самому стати творцем сюжету для майбутніх фотошпалер.

Усе ще не наважуєтеся зробити вибір? Поспілкуйтеся з наші дизайнером, розкажіть про свої основні вимоги щодо кольорової гами, побажань в розмірі і наша професійна команда надасть Вам варіанти ілюстрацій фотошпалер і матеріалів.

Купити фотошпалери в Дніпрі у виробника - це означає зробити ставку на якість і впевненість в результаті. Вибирайте чудові сюжети, щоб перенести їх високотехнологічним способом на різні матеріали і текстури і зробити вишуканим будь-яке приміщення - від всіляких комерційних об'єктів до найзатишніших куточків рідного дому.

Фотошпалери у Дніпрі: обираємо чорнила

Фотошпалери в Дніпрі виготовляються з урахуванням всіх норм чинного санітарного законодавства України.

Для друку фотошпалер на замовлення використовуються такі типи чорнил, як екосольвентні, латексні, ультрафіолетові.

Екосольвентні чорнила містять пігментний елемент і розчинник. Фотошпалери, надруковані за допомогою даних чорнил, займають більш низький ціновий сегмент, в порівнянні з латексними і ультрафіолетовими.

Латексні чорнила - це поєднання полімерного пігменту і води. У всьому світі фотошпалери на основі латексу визнані найбільш екологічними і отримали широке застосування в декоруванні дитячих кімнат. Характеризуються високою передачею кольору, відсутністю запаху, стійкістю до механічних пошкоджень.

Ультрафіолетові чорнила на фотошпалерах особливо міцні, оскільки при нанесенні на поверхню фарбувальні частинки затверджуються в результаті дії ультрафіолетових променів. Зображення надовго залишиться в первозданному вигляді. Фотошпалери легко чистяться, відрізняються високим ступенем захисту від стирання.

Телефонуйте нам, щоб оформити замовлення онлайн. А для всіх, хто бажає без зайвої суєти отримати додому фотошпалери, Дніпро надає хороший вибір компаній з доставки.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D