Паперові фотошпалери

Паперові фотошпалери

Паперові фотошпалери - практично найперший різновид настінних покриттів, з якими познайомилися наші співвітчизники. Раніше це було єдиною альтернативою фарбі і дереву, проте тепер категорія шпалерних оздоблювальних матеріалів значно розширилася. Однак багато і сьогодні вважають за краще купити дешеві фотошпалери з паперу та поклеїти їх на стіну кімнати, коридору, кухні і т. д. Відшукати відповідні настінні покриття за низькою ціною ви можете в нашому інтернет-магазині.

Характеристики фотошпалер на паперовій основі

Незважаючи на високу популярність, перш ніж купувати і клеїти на стіну паперові фотошпалери, необхідно дізнатися, якими характеристиками вони володіють, а також де їх можна розміщувати, а де використання цих оздоблювальних матеріалів знаходиться під суворою забороною. З огляду на специфіку таких настінних покриттів, слід знати, що існують певні обмеження на такі шпалери.

Перш за все, слід зауважити, що цей матеріал підходить не для будь-яких приміщень. Збираючись купити фотошпалери на паперовій основі, слід пам'ятати, що вони бояться вологи, тому абсолютно точно не варто використовувати настінні покриття у ванній і з обережністю клеїти їх на кухні: як можна далі від плити і раковини. Не варто застосовувати їх в приміщеннях, в яких спостерігається висока вологість. Ці шпалери не підлягають миттю, що теж потрібно брати до уваги.

Збираючись дешево придбати паперові фотошпалери, потрібно також знати, що такі матеріали сильно схильні до деформації. Тому їх потрібно клеїти обережно, а згодом не піддавати навантаженням. У самому процесі поклейки теж необхідно дотримуватися обережності, щоб не розірвати шпалери і не пошкодити їх будь-яким іншим чином, виключити проколи і забруднення. Не слід використовувати занадто багато клею.

Серед плюсів таких оздоблювальних матеріалів можна відзначити їх доступність. Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі паперові фотошпалери за найпривабливішими цінами. Крім того, слід зазначити найширший вибір найрізноманітніших сюжетів - не важко підібрати відповідні шпалери для будь-якої кімнати і будь-якого інтер'єрного стилю дизайну.

Для того щоб поклеїти такі шпалери, потрібно зовсім небагато: трохи вправності, самі настінні покриття і, звичайно ж, клей. Ніяких особливих правил з поклейки шпалер не існує: потрібно просто розміщувати їх на стіні, поєднуючи малюнок. Навіть людина, яка жодного разу в житті не займався ремонтом власноруч, швидко освоїться з такими оздоблювальними матеріалами і зможе їх поклеїти.

Де знайти кращі фотошпалери на паперовій основі?

Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі фотошпалери для дому та офісу. У нас досить багато конкурентних переваг, з якими слід ознайомитися, щоб зрозуміти - ми те, що ви шукали. Перш за все, у нас ви зможете знайти максимально широкий асортимент варіантів, тому підібрати відповідні настінні покриття саме для вашого випадку не складе абсолютно ніяких труднощів.

Крім цього, у нас ви виявите широкий діапазон цін - тому кожен зможе відшукати варіант, який підходить саме йому. При цьому навіть якщо вартість фотошпалер буде мінімальною, на якості це жодним чином не позначиться. Всі представлені на нашому сайті товарні позиції відрізняються адекватним співвідношенням вартості і якості. Останнє знаходиться на гідному рівні, а це означає, що шпалери будуть служити вам протягом досить тривалого часу.

І, нарешті, ми пропонуємо вам високоякісний сервіс. Ми завжди намагаємося зробити процес покупки максимально зручним для клієнтів!

Вартість паперових фотошпалер: 195 грн / м2.

Для замовлення паперових фотошпалер Ви можете подивитися каталог, або звернутися до нас за телефонами:

0 800 3000 43

044 392 47 71

 

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D