Супергерої завжди повертаються: фотошпалери Людина-павук

Супергерої завжди повертаються: фотошпалери Людина-павук

Сьогодні випускаються найрізноманітніші декоративні матеріали для дитячої. Батьки можуть створювати такий дизайн, який найбільше всього підкреслює унікальність їх чада або його захоплень. Наприклад, якщо хлопчиську подобаються комікси про супергероїв, можна вибрати фотошпалери «Людина-павук». Як правильно вибрати таке фотопанно і в чому його особливості - про це ми зараз і поговоримо.

Пітер Паркер - хоробрий герой коміксів, кіно, мультфільмів і відеоігор. Якщо він з'являється в кадрі, це означає що скоро буде покладено край несправедливості. Він відважно б'ється з злочинцями, використовуючи проти них фантастичні здібності. Тепер супергерой отримав нове втілення у вигляді декору. Фотошпалери Людина-павук в інтер'єрі дитячої радують дітей і дарують масу приємних вражень.

Фотошпалери Людина павук

Починаючи ремонт в дитячій, Ви замислюєтеся про ефект і естетичність? І правильно робите. Психологи не тільки радять, але й рекомендують використовувати тут яскраві деталі. Фотошпалери з Людиною-павуком зададуть позитивний заряд і внесуть особливу атмосферу пригод в інтер'єр. При цьому декорувати кімнату варто обдумано. І ось чому.

Все, що оточує дитину так чи інакше впливає на його настрій, поведінку, емоційний стан. Слід гармонійно поєднувати кольори, уникати нагромаджень і ефекту візуальної перевантаженості. Вибирати для друку дитячих фотошпалер сюжет краще разом з дитиною. Адже якщо розмістити фотопанно, яке подобається батькам, а не дитині, то кому буде комфортно знаходиться в кімнаті?

Тематичні ілюстрації з Людиною павуком: постери на стіну і не тільки

Широкий асортимент матеріалів для друку розширює сферу застосування панно - постери на стіну з Людиною-павуком, на стелю або на меблі.

Розміри декоративного полотна різні - це і широкоформатні фотошпалери для покриття всієї стіни, і окремі акцентні вставки.

Фотошпалери «Людина-павук» - в чому переваги декору від ТМ Шпалерня?

Фотошпалери з Лудиною павуком

  • Екологічність. Дитячі фотошпалери «Людина-павук» друкуються із застосуванням екологічно чистих барвників - латексних чорнил.
  • Зображення високої якості. Друк на широкоформатних цифрових принтерах дозволяє отримувати картинки з високою деталізацією, уникаючи зернистого ефекту.
  • Друк будь-якого сюжету. В каталозі представлені різні картинки для фотошпалепр в кімнату хлопчика. Також підібрати зображення можна у фотобанку shutterstock.com або завантажити для друку свій сюжет.
  • Довговічність фотопанно. Забезпечується за рахунок нанесення захисного покриття (лакування).

Для сміливих і відважних, бешкетних і веселих хлопчаків компанія «Шпалерня» створить захоплюючий декор - великі постери з Людиною-павуком на стіну.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D