Дизайн бару: креативні ідеї щодо оформлення інтер'єру

Дизайн бару: креативні ідеї щодо оформлення інтер'єру

Дизайн бару - це можливість створити особливу атмосферу, вибрати точну тематику і досягти високої комерційної ефективності заходу. Правильно обраний стиль допоможе сформувати і розкрутити бренд проекту, підвищити його впізнаваність і домогтися стабільного прибутку за рахунок залучення постійних клієнтів. Створюючи сучасний образ не завжди необхідно використовувати великі матеріальні ресурси, при бажанні можна впоратися з поставленим завданням з мінімальними фінансовими вкладеннями.

Дизайн інтер'єру з фотошпалерами

Етапи проектування

Перед початком здійснення задуманого необхідно створити проект, який стане основою інтер'єру. На цьому етапі враховуються всі особливості приміщення, побажання клієнта проводиться планування оформлення простору. Таку розробку повинні проводити кваліфіковані фахівці, які зможуть коректно оцінити загальну ситуацію і створити індивідуальний стиль, здатний підкреслити основну концепцію закладу. Для цього потрібні глибокі теоретичні знання і великий практичний досвід. Професіонал зможе знайти компроміс між побажаннями та баченням (як повинно бути) клієнта і конструкторськими стандартами, нормами, технічними вимогами.

Дизайн з фотошпалерами

Важливо! Щоб відвідувачам було цікаво довго перебувати в закладі, можна використовувати багато цікавих деталей, які цікаво розглядати. Також хорошим варіантом для підвищення рентабельності є наявність телевізора, підключеного до спортивних каналах.

Основні етапи розробки розглянемо нижче

Підготовка техзавдання

Дизайн барів і ресторанів починається з цього важливого кроку, який полягає в пошуку ідеального відповідності між бажаним і дійсним. Тобто фахівець шукає оптимальне рішення, враховуючи ідеальний образ, створений замовником і технічні, матеріальні та інші можливості.

Цікавий дизайн інтер'єру

Підбір концепції

Цей етап грунтується на наступних факторах:

  • потреби і смак відвідувачів;
  • функціональність і естетика приміщення;
  • конструкція, структура, внутрішнє наповнення;
  • індивідуальні особливості, стиль;
  • дотримання стандартів, вимог, норм;
  • рентабельність.

Інтер'єр бару: цікаві ідеї

Бувають різні форми закладів, які мають свою певну спрямованість, це може бути дизайн бару в стилі лофт, дизайн кальяну барів або щось інше: традиційне, креативне. Приклад ідей завжди можна знайти в інтернеті або в каталозі.

Інтер'єр бару, розробка

Дизайнер надає на вибір кілька варіантів оформлення, обов'язково враховують:

  • загальну стилістику закладу;
  • функціональність приміщення, зонування;
  • організацію висвітлення, яка передбачає використання різної, сучасної світлотехніки, яка здатна створювати складні, унікальні композиції;
  • елементи, які будуть відображати бренд, марку.

Цікавий дизайн бару кафе

Обов'язково враховується місце розташування об'єкта, його прохідність і контингент майбутніх відвідувачів. Розробляється план фасаду, зовнішнє штучне освітлення, особливий впізнаваний образ.

Ескізний проект

Дизайн кафе бару або іншого аналогічного закладу обов'язково повинен переноситися на спеціальний ескіз, який передасть загальну картину, створить візуальну демонстрацію створеного образу. Цей матеріал узгоджується з клієнтом і при необхідності коригується.

Інтер'єр бару-кави

Технічне і будівельне проектування

Після отримання згоди від замовника ескіз перекладається в креслення, які складаються з детальних планів, де дотримуються всі норми і стандарти. Також на цьому етапі проводиться вибір елементів інтер'єру, меблів, світлових приладів, обладнання. Складається перелік, до якого входять всі деталі комплектації. Робляться всі розрахунки. Грамотний підхід допоможе уникнути будь-яких неприємних ситуацій і конфліктів з наглядовими, контролюючими службами. Також це дозволить знайти свою цільову аудиторію і створити рентабельне заклад з хорошою репутацією.

Реалізація проекту

Закуповуються будівельні матеріали, шпалери та інші облицювальні елементи. Робочий персонал отримує завдання, встановлюються точні терміни і вимоги до якості.

Нові ідеї для дизайну бару

Сучасні ідеї, особливості стилю

Оформлення бару може проводитися в абсолютно різних стилях, все залежить від тематики закладу, особливостей його роботи, габаритів, місця розташування, типу відвідувачів.

Дизайн пивного бару часто створюється на підставі відомих європейських ресторанчиків, англійських пабів. Тут не треба вигадувати щось абсолютно нове, тому що, переплюнути класику не вийти, і це доведено часом. Такі заклади моментально привертають до себе увагу і користуються особливою популярністю у відвідувачів, а це гарантія рентабельності заходу і його швидкої окупності.

Дизайн пивного бару

Оформлення пивного бару найчастіше складається з безлічі традиційних, але дуже важливих деталей:

 • використання в обробці великої кількість натуральних матеріалів: цегла, камінь, дерево;
 • тьмяне штучне освітлення;
 • темні шпалери і непомітний в колірному сенсі інтер'єр;
 • масивні, низькі меблі;
 • присутність телевізора, який транслює різні спортивні змагання.

У деяких випадках застосовуються фотошпалери із зображенням нічних мегаполісів. Дизайн спорт бару може повністю повторювати дизайн пивбару і створюватися в тій же стилістичної концепції.

Дизайн спорт бару

Якщо є бажання внести індивідуальність і свій креатив, інтер'єр пивного бару можна розбавляти оригінальною тематикою. Приклад: образ гаража, музичної студії, каюти корабля, будиночка мисливця. Здивувати своїх відвідувачів можна не тільки незвичайними інтер'єрними рішеннями, але і незвичайною формою офіціанта, особливої ​​подачею страв, закусок. Темні тони можна розбавляти яскравими фотошпалерами, світлими відтінками, грою світла. Оформлення бару на фото допоможе точно зрозуміти, що саме потрібно клієнту.

Креативний дизайн

Додаткові елементи, здатні створити особливий образ

Інтер'єр бару в стилі лофт створюється з яскравих, модних деталей, які підкреслять розкіш, стабільність, добробут. У цьому випадку важливий динамічний декор, наприклад, можуть використовуватися фотошпалери в вигляді фрески, це допоможе додати приміщенню особливий образ і заощадити на дорогих матеріалах і кваліфікації майстра, який буде займатися ремонтом. Креативні ідеї для бару можна використовувати з розумінням того, що в усьому треба знати міру.

Дизайн лаунж бару, сьогодні користується великою популярністю. Це модне рішення, яке приверне людей з певним достатком, що віддають перевагу комфорту і якості у всьому. Як правило, такі заклади залучають особливих відвідувачів, які хочуть отримати максимум і готові за це платити.

Дизайн лаунж бару

Інтер'єр суші-бару найкраще виконувати в стилі японського мінімалізму з особливим національним колоритом, де строгість і простота форм поєднується з яскравими острівцями, які чіпляють очей і створюють особливу атмосферу. Дизайн суші-бару завжди акцентується на цікавих деталях. Наприклад, тут будуть доречні шпалери з сакурою, гейшами, самураями.

Важливо! Вид з вікна грає важливу роль для залучення клієнтів, тому, якщо околиці закладу не відрізняються привабливістю, естетику необхідно створити самостійно.

Інтер'єр кафе-бару найчастіше розробляється з урахуванням того, що його будуть відвідувати не тільки дорослі, а й діти, тому тут можна організувати невеликі дитячі зони або спроектувати дизайн в сімейному стилі. Чудово підійдуть шпалери на стіни з яскравими картинками, мультиплікаційними героями. Дизайн інтер'єру бару може бути виконаний в стилі традиційної закусочної або в кулінарному інтер'єрі, все залежить від основної тематики і орієнтованості закладу.

Сучасний дизайн бару

Дизайн маленького пивного бару створити досить просто, головне раціонально використовувати простір і розрахувати все до найдрібніших деталей. Щоб візуально розширити приміщення можна використовувати світлі тони в шпалерах і інший обробці, а також не боятися грати світлом. Важливо враховувати всі нюанси планування і зробити функціональним кожен куточок. В цьому випадку, кожна деталь повинна мати свою корисну опцію і виконувати її ідеально.

Важливо! Щоб приховати нестачу простору можна в інтер'єрі використовувати дзеркала, які візуально розширять площу і приберуть ефект замкнутого, незатишного, обмеженого простору.

Переваги

Створити дизайн бару своїми руками можливо при наявності кваліфікованої допомоги фахівця. Своє особисте бачення ідеального об'єкта необхідно графічно перенести на папір або цифровий носій, зробити правильні розрахунки, дотримати всі стандарти і норми. Тому без професіонала в будь-якому випадку не обійтися, не має значення чи це інтер'єр спорт-бару або дизайн караоке бару.

Сучасний дизайн інтер'єру

Сучасний ринок пропонує велику різноманітність якісних, універсальних матеріалів, які відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, простотою використання і догляду, практичністю і довговічність. Особливим попитом користуються фотошпалери, які дозволяють недорого створити особливу атмосферу. Вони мають особливість імітувати різну обробку, створювати необхідні ефекти, стильний образ і допомагають впроваджувати незвичайні ідеї для бару.

Цікаві рішення

Перед тим, як почати проектування, необхідно попросити поради у людей, які давно працюють у цій сфері. Також можна походити по барах міста, дати їм свою порівняльну оцінку, виділити гарне і придумати щось своє, зовсім відмінне від того, що вже є. Саме щось нове дозволить викликати початковий інтерес у клієнтів.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D