Дизайн однокімнатної квартири для сім'ї дитиною

Дизайн однокімнатної квартири для сім'ї дитиною

Просторовий експеримент доречний на великих площах. Творчому польоту створюють платформу, забезпечують його вільними метрами. Тут залишають місце прозапас, деталізують. Малий метраж схиляє до пошуку вимушено. При цьому цілий осередок суспільства, що включає трьох людей, існує в одному «житловому приміщенні». Сам же «осередок» потребує «шафу» з окремими «полками». В такому випадку формують свій ефективний дизайн однокімнатної квартири для сім'ї з дитиною.

В нестачі метражу працюють з візуальною складовою простору. Зонування - перевірений метод, що включає в дизайн однокімнатної квартири з дитиною зорове збільшення. Наприклад, кухню відокремлюють, змінюючи висоту підлоги, монтуючи подіум. Дзеркальну область - стеля, декорують зміною текстури і малюнку шпалер. Ефект прихований в порядку. Впорядкованість відчувають ширше, місткіше хаосу.

дизайн однокімнатної квартири для сім'ї з дитиною

Дизайн однокімнатної квартири з нішею для сім'ї з дитиною

Створення природної перегородки не дорівнює зведенню барикад або стін. Однак ніша розподіляє простір, відкриває шлях до оформлення дитячої кімнати. Дитина отримає бажане усамітнення, відчує особистий простір і його цінність.

дизайн інтер'єру однокімнатної квартири для сім'ї з дитиною

Дизайн однокімнатної квартири з дитячою зоною

Відкрита дитяча зона - естетично небезпечний, але здійсненний прийом. Ми звикли, що місця, де мешкають діти - наляписті. Тут поєднують яскраві насичені тони, сюди вміщують улюблених мультперсонажей (на фотошпалери та іграшками в людський зріст). Завершуючи, монтують турніки і гойдалки.

Окрема кімната або ніша дозволяють варіювати. Відкрита дитяча зона обов'язково витримує тон загального інтер'єру. Разом з просторовим порядком формують стилістичну рівновагу. Інакше інтер'єр «розсипається».

Важливо! Обсяг відчувають по стелі, а не по підлозі. Тому спроба візуально збільшити простір над головою дасть більший ефект, ніж позбавлення від меблів.

Це не означає, що дитину позбавляють дитинства. На шпалери поміщають телескопи і машинки, ляльки та сукні. Ліжко, підлогу, стелю та інше «заселяють» іграшками. Але шпалери витримують в загальному интерьерном тоні, орнамент вибирають контурний. Приклад - карта світу, з декоративними зображеннями: китами і повітряними кулями. В ідеалі, перехід між зонами помітний і легкий одночасно. Тоді дизайн маленької однокімнатної квартири з дитиною виконає свою зорову функцію до кінця.

дизайн однокімнатної квартири з дитячою

Варіанти зонування

Грамотно вибудувати архітектоніку будинку допомагає гіпсокартон. Незамінний матеріал в ремонті, він оформляє зону в стельовому і перегородковому варіантах. Гіпсокартонні стелі поступаються місцем сучасним ПВХ, однак стельовий орнамент залишається актуальним. Крім хвилеподібних варіантів використовують і «псевдоподіуми» - геометричний поділ стелі, що виділяє конкретну зону.

Перегородка з гіпсокартону функціонально схожа з нішею, однак являє собою тільки візуальний прийом. Вона або намічає перехід, не закриваючи площу, або залишає простір тільки для потрапляння в неї, імітуючи окрему кімнату.

дизайн однокімнатної квартири з дитячою зоною

Фотошпалери

Ще недавно цей вид декору вважали «провінційним». Різні квіти або природні пейзажі «прикрашали» стіни, на яких, наприклад, важливо закрити пошкодження. Сьогодні фотошпалери - популярний метод, стрімко увійшов в дизайнерський ужиток. Дизайни інтер'єру однокімнатної квартири з дитиною в каталогах навіть схиляють до вибору цього варіанта. Зображення на стінах або стелі не обов'язково мультиплікаційна особа, що дивиться з усіх боків, або натуральна копія «кремезного» дуба.

Технології сьогодні забезпечили цей метод свіжими ідеями: 3D-візуалізація, нічне небо, друк на ПВХ стелях, фрески та ін. Завдяки цій техніці, простір оживає, виводить зі стану «побутового сну». Для маленьких квартир актуальний вибір шпалер, що розширюють простір. Вони працюють з перспективою, забезпечуючи «занурення» в картину. Дизайн інтер'єру однокімнатної квартири з дитиною таким чином має розглядати його довше звичайного, приваблює в свій створений світ, дивує.дизайн однокімнатної квартири з дитиною

 

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D