Оригінальний елемент дизайну: фотошпалери для ніші

Оригінальний елемент дизайну: фотошпалери для ніші

Традиційно фотошпалерами обклеюють стіни і стелі, однак є й інші можливості їх застосування. Наприклад, фотошпалери для ніші можуть перетворити цей практичний елемент інтер'єру в «родзинку» вашої кімнати. Стильні фотошпалери широко використовуються для декорування ніш у всіляких дизайнерських конструкціях, які сьогодні особливо популярні в інтер'єрах як житлових, так і громадських приміщень.

Фотошпалери в ніші перетворять вади в прикрасу

Ви частенько замислюєтеся над тим, що ж такого зробити з поглибленням в стіні, яке зробили пару-трійку десятиліть тому або яке було у вашій квартирі з самого початку? Можна поставити туди прасувальну дошку, а можна зробити її прикрасою кімнати. Фотошпалери в ніші дозволяють кардинально поміняти зовнішній вигляд приміщення, при цьому не віднімають його площу (як у випадку з об'ємними елементами декору на зразок ваз, штучних водоспадів, полиць). Крім того, фотошпалери можуть допомогти візуально розширити будь-яку кімнату або, навпаки, зменшити її об'єм. Оклеївши фотошпалерами нішу, ви дійсно зможете досягти кардинально-протилежних результатів - все залежить від вибору малюнка для друку.

Гарнi фотошпалери для нiшi

Використовуючи спеціальні шпалери, що розширюють простір, ви «розтягуєте» площу. Ну а якщо зіграти на контрастах - загальна нейтральна гамма кімнати плюс яскрава «пляма» в ніші - візуально урізати її. Такий дизайнерський хід буде доречний, наприклад, у вузьких і довгих приміщеннях.

Особливо добре виглядають фотошпалери в нішах, асиметричних за формою. Такі ніші зустрічаються в дизайнерських фігурних конструкціях, наприклад, з гіпсокартону. Найчастіше декорування фотошпалерами - найбільш вигідний варіант, тому що для облаштування фігурних ніш не підходять ні звичайні картини, ні стандартні годинники, ні традиційні полички. Просто ж забарвити задник ніші - це, погодьтеся, дуже нудно, а замовити фігурну плитку або мозаїку для цих цілей - не самий економічний варіант.

Перевірений часом тренд - аркові ніші з фотошпалерами

Фотообои для ниши Фотообои для ниши

Аркові ніші з фотошпалерами, мабуть, цілком можуть вважатися класикою серед інших дизайнерських «фішок». Арки прижилися в інтер'єрах багато століть тому, раніше їх оформляли за допомогою кам'яної кладки, мозаїки, гобеленів, елегантного сукна, а також справжніх камінів і книжкових полиць. В останні роки або навіть десятиліття до цього списку додалися фотошпалери, цей тренд широко використовується і сьогодні.

Фотошпалери можуть бути імітацією сукна, гобеленів, мозаїки та інших традиційних елементів декору - якісний друк вражає візуальними ефектами. Але також це може бути і оригінальний сюжет, улюблена фотографія або репродукція. Загалом, що завгодно.

Сьогодні ніші, як правило, обладнують підсвічуванням - найчастіше, невеликими точковими світильниками. Випромінюване ними світло буде вам на руку, якщо ви використовуєте для декору фотошпалери - ніша підсвічується, а малюнок на фотопанно, за рахунок гри світла і тіні, набуває дивовижну реалістичність.

Фотошпалери для ніші - це оригінальний спосіб підкреслити такі статичні елементи декору, як поглиблення в стінах і на стелі, розставити потрібні акценти і навіть погратися з об'ємом приміщення.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D