Нестандартний декор від виробника - вертикальні фотошпалери будь-яких параметрів

Нестандартний декор від виробника - вертикальні фотошпалери будь-яких параметрів

Фотошпалери вертикальні

Незаперечна перевага індивідуального виготовлення декору - це максимально точна відповідність заданим параметрам. У першу чергу це відноситься до настінних покриттів. Останнім часом можна спостерігати тенденцію до підвищення популярності декоративних фотозображень на постерах. Обраний для друку сюжет визначає форму і розміри панно. Сьогодні в центрі нашої уваги - фотошпалери з вертикальною орієнтацією.

Яке втілення отримують вертикальні фотошпалери на стіні, і які завдання в дизайні інтер'єру вони допоможуть вирішити - фахівці дадуть відповідь на ці та інші питання.

Композиція фото має своє розташування і центральний сюжет. Вертикальна або горизонтальна орієнтація залежить від центрального об'єкту зйомки. Ця особливість часто і обумовлює можливості друку фотопанно. Наприклад, знімок, який має початкове горизонтальне розміщення може перетворитися у вертикальне панно тільки з втратою частини картинки і навпаки.

Приклади горизонтальних і вертикальних сюжетів

Найяскравіші приклади горизонтальних фресок - це панорами, мариністичні пейзажі, зображення неба. Все залежить від обраного ракурсу, але найчастіше перераховані сюжети отримують саме горизонтальне втілення.

Вертикальні фотошпалери на стіну представлені у вигляді композицій, в яких центральний образ йде вдалину або спрямовується увись. Це архітектурні будови, гори, дерева, дороги тощо. Такий принцип побудови сюжету, виражений в декорі, наділяє інтер'єр певної динамікою і широко використовується для візуального коригування форм приміщення (фотошпалери, що розширюють простір).

У яких випадках краще вибрати вертикальні фотошпалери?

Фотошпалери вертикальні в интер'єрі

  • Раніше для того, щоб "витягнути" приміщення рекомендували використовувати смугасті шпалери. Дизайнерський потенціал настінних покриттів істотно розширився з появою фотографічних шпалер. Сьогодні вертикальні фотошпалери непогано справляються із завданням візуального зміни меж приміщення. Такі сюжети ідеальні для розміщення в кімнаті з низькими стелями.
  • Зонування простору. Дизайн інтер'єру збагатиться за рахунок застосування такого незамінного декору. Ідея розмежування функціональних зон особливо актуальна для квартири-студії, кухні-їдальні. Розмістити вертикальні фотошпалери на стіну у вітальні або дитячій - це також популярний спосіб виділити різні зони в кімнаті (місце для ігор або відпочинку).
  • Обмежений простір - ще не привід відмовлятися від стильного дизайну. Якщо втілити оригінальну задумку у вигляді розміщення панно на стіні заважає меблі, вертикальні фотошпалери - це справжня знахідка для декорування кімнати. Така інсталяція не займе багато місця і при цьому успішно завершить стильне оформлення.

Купити фотошпалери вертикальної, горизонтальної або неправильної форми можна в магазині оригінальних інтер'єрних рішень.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D