Фотошпалери як картина - мистецтво за доступною ціною

Фотошпалери як картина - мистецтво за доступною ціною

Фотошпалери у вигляді картин

Здавна людина прагнув надати естетичності свого житла. Вже самі ранні зразки демонструють зображення побутових сцен на стінах печер. З часом смаки змінюються, і ми бачимо розкішні апартаменти, стіни яких обвішані яскравими зразками живопису. І в житті сучасної людини роль прекрасного складно переоцінити. Нове слово в світі декору - фотошпалери як картина знаходять все більшу популярність. І ось чому.

Придбати панно, написане художником, не кожен може собі дозволити. У такому випадку, є відмінна альтернатива. Фотошпалери у вигляді картини - простий спосіб перетворити оздоблення будинку.

Ми пізнаємо світ не тільки за допомогою органів слуху і нюху. Більшість інформації сприймається візуально. Проведені дослідження доводять той факт, що оздоблення будинку багато в чому визначає наш настрій.

Тільки уявіть, що кожен ранок починається з погляду на одноманітні і стіни будинку. Зустрічайте кожен день тільки з позитивними емоціями, позбавивши себе від нудних і одноманітних стін. Пожвавити оздоблення кімнати допоможуть картини з фотообоев на стіні. І зовсім скоро Ви дізнаєтеся, як декоративне покриття перетворити на витвір мистецтва.

Ми провели опитування серед наших замовників. На питання про те, чи сумісні шпалери з фотодруком і картини в їх інтер'єрі, були отримані дивовижні результати: 47% з опитаних відзначили, що використовували фотошпалери як альтернативу картині. Решта ж - 53% - розповідають, що нове панно на одній стіні доповнює тематичні картини або сімейні фото менших розмірів, які розташовані на інших стінах.

Для всіх, хто мріє прикрасити живописними панно інтер'єр, ми розповімо про те, як зробити картини з фотообоев своїми руками.

Фотошпалери як картина

  • Для початку, варто визначитися з тим, який сюжет прикрасить кімнату. У Вашому розпорядженні тисячі картинок з тематичного каталогу на сайті і мільйони зображень у фотобанку shutterstock.com
  • Вибираємо матеріал для друку - паперові, флізелінові або вінілові основи під фотошпалери. Картини художників, креативна графіка дизайнерів, яскраві фото природи або сімейні портрети - будь-яке зображення перетвориться в барвисте панно.
  • Закріпити отримане панно можна на будь-якому твердому листовому матеріалі потрібного розміру за допомогою степлера або клею. При цьому слід дотримуватися обережності - стежте, щоб не було перекосів і нерівностей.
  • Якщо Ви не впевнені, чи вийде все зробити ідеально, краще довірити таку відповідальну справу фахівцям. У тому числі і монтаж декоративних рам для обрамлення композиції.

Модульні картини з фотообоев

Мультіпанель вже тривалий час не покидають топових позицій у рейтингу популярного декору. Такі трендові прикраси створити легко. Модульні картини з фотообоев перетворяться на стильну інсталяцію всього за 2 дні. Вам достатньо зв'язатися з нами і зробити замовлення. Крім того, ми можемо рекомендувати ще одну економічну альтернативу - картини надруковані на полотні, замовити які можна на сайті art-holst.com.ua.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D