Барвисті фотошпалери-панно в сучасній інтерпретації

Барвисті фотошпалери-панно в сучасній інтерпретації

Фотошпалери пано

Якісні матеріали, інноваційні технології друку, захисне покриття у вигляді лаку і мільйонна палітра відтінків - ось обов'язкові інгредієнти для створення трендового декору. Додайте в рецепт талант дизайнера і майстерність фахівців на виробництві, і Ви отримаєте настінне покриття нового покоління. Фотошпалери-панно - це широкоформатні повнокольорові полотна, виготовлені з екологічно чистих матеріалів.

Зараз - найідеальніший час збагатити внутрішню обробку за допомогою фотошпалер. Декоративне панно з легкістю впорається із завданням стилізації приміщення, ергономічно розділе простір і повністю перетворить безликі стіни. І що найголовніше - Ви купуєте дивовижні і якісні декорації за доступною ціною. Це вже не другосортний дефіцит двадцятирічної давності і не рідкість за захмарними цінами, як було, скажімо, 5 років тому.

Ціна на фотошпалери панно на флізеліновій основі знаходиться в середньому сегменті. До того ж, якщо замовляти індивідуальне виготовлення декоративного покриття, можна заощадити. Адже тепер не доведеться переплачувати за непотрібні метри-сантиметри.

Фотошпалери - декоративне панно як незамінний інгредієнт композиції в інтер'єрі

Фотошпалери, декоративні панно укладають величезний потенціал у перетворенні приміщення. Необмежені можливості дизайну обумовлює доречність їх застосування в інтер'єрі будь-якого типу. Робочий кабінет або спальня, ванна або дитяча - домашнє вогнище знайде стильне оформлення. Заклади розважального характеру або косметологічні салони, магазини або офіси - це далеко неповний список приміщень, які отримали свій унікальний принт у великому форматі.

Сюжетне багатство малюнків для друку відкриває широкий простір для експериментів. І ось яскраві приклади використання панно в стилізації приміщення:

Фотошпалери фотоколаж

Ефектний акцент в будь-який інтер'єр. Кожен з вражаючого розмаїття напрямів в дизайні отримає ефектний акцент завдяки тематичним панно. Знайти відповідне зображення буде легко - картинки, підготовлені до друку, зібрані в розділах каталогу.

Креатив для нестандартних задумок. Зd абстракції, арт-об'єкти, репродукції знаменитих і найдорожчих полотен, колаж з Ваших фото, трендові принти і незвичайні фони - це лише початок списку для відтворення унікальних інсталяцій в інтер'єрі.

Чарівний світ казок для дитячої. За допомогою фотошпалер створюються самі приголомшливі декорації для кімнат найменших. Панно з мультяшними героями, кадри з казок та інші барвисті ілюстрації, безсумнівно, припадуть до смаку Вашій дитині.

Фотошпалери, панно, фрески: індивідуальне виготовлення

Будь-яке настінне покриття, виготовлене за індивідуальним замовленням, освіжить набридлий інтер'єр або заново створить неповторний стиль, будь то фотошпалери, панно або фрески. Тут все залежить виключно від Ваших побажань. Розміри, матеріали, палітра кольору - всі ці складові майбутньої інсталяції з максимальною точністю втілюються в життя.

Вигадайте разом з дизайнером ексклюзивну графіку або вибирайте з каталогу на сайті і в фотобанку shutterstock.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D