Як правильно вибрати фотошпалери на криві стіни

Як правильно вибрати фотошпалери на криві стіни

Одна зі складових частин успішного завершення ремонтних робіт - продуманий дизайн настінного покриття. Візуально збільшити простір кімнати, збалансувати освітленість або замаскувати недоліки - це лише початок списку завдань,які легко вирішуються завдяки фотошпалерам. Про деякі ми вже розповідали в попередніх статтях, сьогодні ж ви дізнаєтеся як правильно вибрати фотошпалери на криві стіни.

Фотошпалери на криві стіни

Нерівності, "хвилі", шорсткості стін стають справжнім головним болем всіх, хто вирішує самостійно займатися ремонтом. Чи варто починати вирівнювати стіни або і так зійде? Для початку все ж варто постаратися вирівняти особливо критичні ділянки і навіть якщо вжиті заходи не привели до бажаного результату у вигляді 100-відсотково рівних стін, не поспішайте впадати у відчай - все можна легко виправити. Ми не будемо відсилати вас до фахівців, а розповімо як візуально вирівняти криві стіни своїми силами.

Де знайти фотошпалери на нерівні стіни?

Вибирайте щільні, тиснені, рельєфні фотошпалери на нерівні стіни, наприклад, флізелінові або вінілові. Знайти зображення для друку можна в тематичному каталозі на сайті. І ось в яких категоріях знаходиться ідеальний дизайн покриттів для візуальної корекції кривих стін:

  • Підбірка акварелей. "Повітряні" малюнки завуалюють прикрі шорсткості, при цьому інтер'єр знайде вишуканість і легкість.
  • Серія патернів - це стильний дизайн з квітковими, геометричними принтами. Їх особливість - в повторюваних елементах малюнка, які допоможуть заховати нерівності.
  • Етнічний стиль. Тут звертайте увагу на орнаменти та візерунки - отримаєте самобутній декор, маскує дрібні огріхи.
  • Дизайнерські фотошпалери. Хитромудрі принти з абстракціями здатні впоратися з нашим завданням.

Як клеїти фотошпалери на нерівну стіну?

Фотошпалери для нерівних стін

Перш ніж розглянути питання про те, як клеїти фотошпалери на нерівну стіну, варто все ж визначити наскільки різні перепади (скористайтеся будівельним рівнем). Якщо передбачаються значні витрати матеріалів на великій площі, рекомендовано використання штукатурки. Шпаклівку рекомендують застосовувати для обробки невеликих ділянок. Після - поверхню необхідно зашкурити і заґрунтувати. Приступаємо до обклеювання. Тут ви дізнаєтеся, як організувати порядок дій і вирівняти стіни під фотошпалери. Зверніть увагу, що при нерівностях висохле полотно натягнеться над поглибленням. У цьому місці можна розрізати шпалери канцелярським ножем і зафіксувати на стіні.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D