Маленькі фотошпалери з великим дизайнерським потенціалом

Маленькі фотошпалери з великим дизайнерським потенціалом

Як оновити інтер'єр без значних витрат для сімейного бюджету? Якщо ви знаходитесь в пошуку свіжих ідей для економічного дизайну, поспішаємо порадувати - рішення є. Перетворіть стіни за допомогою такого декору, як маленькі фотошпалери. У яких приміщеннях краще використовувати такі панно і як правильно вибрати - саме про це в сьогоднішньому пості.

Фотошпалери меленьких розмірів

Фотошпалери маленьких розмірів: як справити яскраве враження

Фотошпалери як стильоутворюючий елемент. Підкреслити стиль - це головне завдання в оформленні життєвого простору? Простий і доступний спосіб - фотошпалери маленьких розмірів.

Маленьке панно-настрій. Для того, щоб створити незабутню атмосферу зовсім необов'язково витрачатися на великі декорації. Адже вся сіль у тому, наскільки вибране зображення буде радувати вас і ваших близьких.

Маленькі фотошпалери

Фотошпалери для маленької кімнати: ТОП-3

Комфортність візуального сприйняття декору - ось головний чинник, керуючись яким, у вас вийде вміло підібрати ідеальні фотошпалери для маленької кімнати. І ось який дизайн настінних покриттів стане ключем до гармонійної організації життєвого простору:

Дрібні патерни і візерунки.

У приміщенні невеликої площі використання великих малюнків на шпалерах створює дискомфорт зорового сприйняття. А ось середні та маленькі деталі патернів виглядають естетично. Такими фотошпалерами можна акцентувати одну стіну або оформити всі стінові поверхні. У розділі "Фони і текстури" ви знайдете багатий вибір мотивів - тепер створити цікавий дизайн для різних по функціональності і стилю приміщень дуже просто.

Сюжетні картинки з перспективою.

Унікальні фотографії та живописні картини також успішно застосовуються для декорування малогабаритних кімнат. Тим, хто мріє прикрасити художніми образами стіни, важливо запам'ятати всього один секрет дизайнерів. Хитрість у тому, що потрібно вибирати композиції, побудовані з урахуванням перспективи.

Маленька фреска не стені

Маленькі шпалери: переваги

  • Просте і швидке обклеювання. Одна людина легко впорається з обклеюванням поверхні маленькими фотошпалерами. Якщо передбачувана ширина сюжету до 120 см полотно буде цілісним.
  • Доступна ціна.
  • Реалізація нестандартних задумів. Настінне покриття всього за півгодини перетворюється на картину. Панно можна декорувати рамою власноруч. Цей спосіб ідеально підійде тим, хто хоче уникнути турбот з підготовки стіни до обклеювання.

Мал золотник, да дорог - цю приказку сміливо можна віднести і до маленьких фотошпалерами. Такий декор стане дорогим серцю прикрасою різних приміщень. Замовляйте панно своєї мрії вже зараз і отримуйте безкоштовну візуалізацію фотошпалер в інтер'єрі!

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D