Спектр інтер'єрних ідей з лекгістю розширять вузькі фотошпалери!

Спектр інтер'єрних ідей з лекгістю розширять вузькі фотошпалери!

Для створення стильного інтер'єру можна використовувати не тільки традиційні широкоформатні фотошпалери. За допомогою вузьких фотошпалер можна реалізувати цілий ряд цікавих інтер'єрних задумів. Вузькі фотошпалери не гірше стандартних, «широких» фотопанно впораються із завданням оновлення дизайну.

У невеликих за площею квартирах, будинках і офісах широкі фотошпалери не завжди актуальні - яскраві кольори, барвистий сюжет в малогабаритному приміщенні «тиснуть» на простір. Так що якщо ви вибираєте фотошпалери для вузького коридору, маленької кухні або спальні, однозначно варто зупинити свою увагу на малоформатному фотопанно.

Вузькі, одно- або двухполосні фотопанно допоможуть приховати вади приміщення, підкреслити достоїнства, розставити акценти - загалом, «освіжити» звичний дизайн. При правильному виборі сюжету і обдуманому розміщенні вони стануть вельми ефектною деталлю будь-якого інтер'єру.

Фахівці радять замовляти вузькі фотошпалери з вініловим покриттям, оскільки для таких друкованих елементів декору краще підходять міцні, «жорсткі» матеріали.

Фотошпалери вузькі

Вузькі фотошпалери в інтер'єрі. Декілька ідей на замітку

Дизайнери часто використовують вузькі фотошпалери в інтер'єрі, і серед варіантів їх застосування є кілька найбільш виграшних. Їх ми радимо взяти на замітку.

Бувають «фотошпалери вузькі» вертикальні, бувають і горизонтальні, але все-таки, вертикальні використовуються частіше. Ними можна з успіхом декорувати будь-яку частині стіни або стелі. Так фотошпалери перетворюються в майже самостійну дизайнерську деталь. Головне - це вибрати сюжет, палітра і дизайн якого гармоніюють із загальною гамою і стилем інтер'єру. Це може бути і фото, і малюнок, і цікавий візерунок.

За допомогою вузьких фотопанно можна візуально розмежувати простір. Цікавий варіант - однополосні «дзеркальні» фотошпалери, наклеєні один навпроти одного. Якщо у вас квартира-студія, то завдяки такому розміщенню фотошпалер можна позначити переходи від однієї зони до іншої - скажімо, відділити зону відпочинку від робочого простору.

Вузьки фотошпалери

Вузькі фотошпалери прекрасно підходять для оформлення виступаючої частини стіни, перетворивши її в один з найцікавіших елементів декору всього приміщення. Наприклад, для декорування виступів можна використовувати вузькі фотопанно з 3D графікою, різними абстракціями, орієнтальними візерунками. Крім того, за допомогою вузьких фотошпалер можна оформляти арки, ніші і всілякі поглиблення в стінах.

Клеїти фотошпалери вузькі на стіну або стелю - це тільки один з варіантів їх застосування. Фотообоями оформляють поверхню старої, вже відслуживших свій термін меблів - наприклад, стола або комода. Такий оригінальний декор, який дозволяє використовувати найрізноманітніші палітри і сюжети, радуватиме вас довго, особливо, якщо ви покриєте фотошпалери лаком - це підвищить їх термін служби.

Контраст створюється не тільки через те, що «фотошпалери вузькі» за кольором і сюжетом відрізняються від основного оформлення стін і стелі. Важливу роль відіграє і текстура обраних вами фотошпалер. Це може бути імітація різних природних рельєфів або штучних фактур - наприклад, декоративної штукатурки.

 

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D