Як підібрати гармонійний колір для інтер'єру?

Як підібрати гармонійний колір для інтер'єру?

Світло та енергія: це те, що колір включає в себе! Він впливає на нас і на наші погляди на життя. Колір постійно змінюється. Він змінюється у різних типах освітлення. Він змінюється в залежності від часу дня. Його інтенсивність змінюється, в залежності від того які елементи знаходяться поруч, чи то метал, камінь, дерево або тканина. Колір так само залежить від того де знаходиться, будь то на пляжі, в пустелі, в полі або в столичному місті.

Подумайте не просто про колір, який Вам подобається, подумайте про колір в контексті стилю Вашого дому та Вашого інтер'єру. Навчіться збалансовувати колір в кожній кімнаті. Подумайте про те, як буде змінюватися його інтенсивність протягом дня і в зміні пір року.

Якщо ви хочете досягти привабливого навколишнього простору, колір - найменш витратний спосіб перетворити кімнату, і в той же час, він має дуже важливий вплив. Майте на увазі, що навіть найменші варіації кожного відтінку будуть поглиблювати або зменшувати його вплив на Вас і на настрій у кожній кімнаті. Грайте з кольорами, які є природними для навколишнього середовища. Це ще один спосіб створити гармонію з природою.

Психологія кольору відіграє важливу роль в будь-яких приміщеннях. Кожен колір асоціюється з певним настроєм.

Наприклад, червоний колір асоціюється з теплом, швидкістю, рухом, навіть агресією. З іншого боку, м'які, теплі тони (теракотовий, ніжно-бежевий, жасминовий і т.п.), викликають почуття доброзичливості, затишку і благородства. У громадських місцях кожен колір обраний свідомо. Прикрашаючи наш власний будинок, Ви повинні зробити те ж саме. Ви можете приділити час і подумати про кожен колір, про те, як він змушує Вас відчувати себе і відповідне чи це місце для нього. Деякі кольори, наприклад, як відомо, стимулюють апетит (теплі кольори), загострюють всі почуття (помаранчевий). При проектуванні будинку, Ви повинні в основному вибирати природні, м'які тони зеленого, жовтого або синього кольору, і використовувати інтенсивні кольори в міру. Особливо обережними потрібно бути з червоним, червоний дуже потужний колір, який заповнює кімнату, і вона виглядає менше. Зелений колір в інтер'єрі не дратує зір, це нейтральний колір, він не викликає ні надмірної активності, ні занепаду сил. Поєднання синього та білого вибирається, якщо ми хочемо додати нотку свіжості в кімнату. Він нагадує нам про море і часто використовується в дуже теплих місцях, бо дає відчуття прохолоди. У дуже невеликих кількостях також можна використовувати чорний колір. Він стає все більш популярним, і іноді використовується навіть для поверхні всієї стіни. Чорний, однак, потрібно використовувати в міру, він обов'язково повинен бути добре збалансований.

Якщо хочеться в інтер'єрі контрастів і яскравих плям - не бійтеся змішувати кольори. Але в такому випадку всі кольори повинні бути яскраві та насичені, так як блідні розмажуть контури інтер'єру і зроблять його невиразним.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D