Друк фотошпалер зі своєю фотографією

Друк фотошпалер зі своєю фотографією

Пам'ятаєте, як співалося у старій пісні «Фотографія дев'ять на дванадцять з наївним підписом «На пам'ять»». У кожного з нас є така фотографія, якою можна милуватися годинами, відтворюючи в пам'яті ті щасливі секунди нашого життя, коли був зроблений даний знімок. Цю «частинку щастя» можна передати в повномасштабному варіанті, поклеївши на стіну фотошпалери, друк яких подарує Вам масу позитивних емоцій вже з того моменту, як тільки Ви вперше побачите полотно.

Фотошпалери на стіну з власною фотографією, а також із зображеннями улюблених і близьких людей - що може бути ще більш прекрасним і зворушливим? Ваші діти, батьки, чоловік або дружина будуть привітно посміхатися Вам зі стіни, завжди перебуваючи поруч з Вами, навіть якщо в даний момент їх немає вдома.

Друк фотошпалер зі своїм фото ТМ Art-oboi
Фотошпалери cо своїм фото в дизайні інтер'єру

Компанія Шпалерня здійснює друк фотошпалер на замовлення будь-якого розміру: від невеликих постерів до зображень на всю стіну. В останньому випадку застосовується широкоформатний друк. Фотошпалери постануть перед Вашим поглядом у вигляді масштабного зображення. За Вашим бажанням ми можемо виготовити найрізноманітніші фотошпалери, друк яких може мати різну передачу кольору (кольорову, чорно-білу або тону сепії), потрібний Вам розмір і текстуру.

Трохи про технічні моменти

Якщо Ви робите фото за допомогою звичайного фотоапарата, варто звернути увагу на те, що у нього повинна бути хоча б 10 -мегапіксельна матриця і сам файл зберігати в найкращій якості. У підсумку, у Вас повинен вийти файл більше 3 мегабайт у форматі .jpg.

Як визначити «мінімальну достатність» фото, щоб виготовити фотошпалери на стіну? Друк повинен грунтуватися на таких пропорціях: 1 мм лінійного розміру прирівнюється до 1 пікселя картинки по цій же стороні. Наприклад, Вам необхідно надрукувати шпалери 3500 мм в ширину і 2500 мм у висоту. Відповідно, Ваше фото повинно бути 3500х2500 пікселів. Зображення з удвічі меншим форматом можна буде якісно надрукувати на полотні лише у форматі А3.

Фотошпалери на стіну з друком своєї фотографії
Друк фотошпалер зі своєю фотографією на замовлення

Ідеально підійдуть для друку фотографії, створені професійним фотохудожником або дизайнером. Такі файли, як правило, мають досить великий розмір - більше 200 мегабайт, зберігаються в стандарті .tiff і прекрасно підходять для широкоформатного друку.

Фотошпалери зі своєю фотографією - це унікальний продукт, який не можна придбати в звичайному магазині, його виготовляють тільки під замовлення. Компанія Шпалерня здійснює якісний друк фотошпалер, ціна на які варіюється від 115 грн. до 280 грн. за кв.м. Доставка шпалер здійснюється в усі регіони України зручним для Вас перевізником.

Ми готові в найкоротший терміни здійснити друк фотошпалер. Дніпро, Київ, Запоріжжя, Кіровоград, Кременчуг - міста, де розташовані представництва нашої компанії. Телефонуйте і замовляйте фотошпалери прямо зараз - наші фахівці завжди готові Вам допомогти.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D