Фотошпалери веселка - більше яскравих фарб в інтер'єр

Фотошпалери веселка - більше яскравих фарб в інтер'єр

Сучасні технології, різноманіття вибору матеріалів і нескінченна безліч дизайнерських рішень для інтер'єру дозволяють нам сьогодні легко і оригінально змінити «сумні» декорації в будинку, яскраво оформити навколишній простір. Барвисті елементи меблів, текстилю та фурнітури, а також настінне покриття створять необхідний настрій в приміщенні, якщо відповідально підійти до їх вибору. Фотошпалери веселка - це сучасна альтернатива шпалерам з візерунками або однотонно пофарбованим стінам.

фотошпалери веселка і кінь

Не думайте, що фотошпалери на стіну веселка підійдуть виключно для дитячої кімнати, позитивним настроєм і життєлюбством можна заповнити та інші кімнати в будинку. Ми розповімо тільки про декілька варіантів сюжетів для друку на фотошпалерах і варіантів їх застосування.

«Веселкові» фотошпалери для дому: ідеї за вибором сюжету

- Романтичну атмосферу в спальні або вітальні можна створити, вибравши сюжет для друку з веселкою на небі серед хмар. Такі фотошпалери забезпечать невичерпне джерело натхнення, спокою та позитиву цілий рік. Також такі сюжети мають і практичне застосування - роблять приміщення візуально вище і ширше, а також наповнюють простір додатковим світлом.

фотошпалері веселка у вітальні

- Дана тематика для друку - це нескінченна безліч варіантів для кімнати вашої дитини: від веселки в ясному небі, до фантастичних героїв, що мешкають на ній. Вибирайте сюжет за віком і перевагам вашої дитини.

- При використанні фотошпалер в домашньому інтер'єрі фахівці радять дотримуватися основного правила: обклеювати вільну, що не заставлену меблями і великою кількістю декору, стіну. При цьому ніхто не забороняє створити вам дійсно унікальний інтер'єр! Оригінальним варіантом може стати використання фотошпалер «небо» на стелі, які плавно переходять на стіну, де сюжет продовжує зображення веселки. Свіжий і незвичайний варіант, який підходить для декору кухні або ванною. Цю і ще масу креативних ідей можна втілити у вашому інтер'єрі.

фотошпалери веселка над диваном

Наші фахівці готові допомогти вам з вибором матеріалу, порадити сюжет для друку, будуть на зв'язку від першого дзвінка до доставки готової подукции. Купити фотошпалери з веселкою ви можете онлайн на нашому сайті або зателефонувавши за телефоном: (044) 392 47 71.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D