Рекомендації з підбору фотошпалер в інтер'єрі

Рекомендації з підбору фотошпалер в інтер'єрі

Залежно від розміру приміщення:

Для невеликих кімнат: кольорова гамма - світлі тони. Найкращий вид зображення - перспектива для візуального збільшення простору (наприклад, горизонт поля, ліси, види гір).

Для великих кімнат: кольорова гамма - темні відтінки. Найкращий вид зображення - архітектура, рослини, тварини або абстракція.

При плоских високих стелях слід вибирати зображення з горизонтальним напрямком малюнка. Навпаки, якщо стелі низькі, то для візуального збільшення простору потрібно вибирати вертикальний малюнок.

Залежно від освітленості приміщення:

Для сонячних приміщень необхідно застосовувати фотошпалери в насичених тонах. Можна використовувати темні відтінки синього, зеленого, кавового, шоколадного кольорів.

Для північних приміщень слід застосовувати рисунок з теплими тонами. Найкраще для таких приміщень використовувати відтінки жовтого, золотистого, поменранчевого кольорів. При їх використанні буде відчуватися тепло і затишок.

Залежно від призначення приміщення:

Для передпокою найкращий варіант - зображення природи, текстури цегли, плитки. Якщо передпокій маленький - застосовуйте теплі кольори.

Для спальні або зали - використовуйте пастельні тони. Вони добре поєднуються із зображенням квітів, лісу або тварин. Дуже оригінально буде виглядати - панорама міських вулиць.

Для дитячих кімнат краще всього використовувати фотошпалери із зображенням героїв мультфільмів, тваринами. Головна відмінність дитячих панно від інших - це їх барвистість і яскравість.

Як фотошпалер для кухні необхідно використовувати тематику їжі: фрукти, напої, натюрморти.

Рекомендації з підбору фотошпалер в дитячу кімнату:

Вибір фотошпалер для дитячої кімнати найбільш хвилюючий і суперечливий момент. Діти швидко ростуть і якщо вчора мультяшки на стіні радували Ваше чадо, то вже завтра його кумирами стануть нові герої. В такому випадку, є кілька безпрограшних варіантів рішення: фотошпалери із зображенням тварин чи світу фауни.

У Вашої дитини буде свій друг, щоне вимагає догляду і особливої уваги, і навіть не один. Ви тільки уявіть акваріум або морське дно з безліччю яскравих і різноманітних риб. А як Вам ідея з картою острова скарбів або політ на повітряній кулі?! Невичерпна тема - казкові ліси з хатинками, теремами і замками. Яка дитина не мріяв про дверцятах в потаємну кімнату?! Всі ці ідеї легко втілити в життя за допомогою фотошпалер. І вже точно 100% ексклюзив - фотошпалери з сімейними фотографіями чи фото дитини в різних образах.

Щоб уникнути труднощів при поклейці фотошпалер користуйтеся послугами професіоналів!Готові фотошпалери доставляються замовникові в індивідуальній упаковці. Скорочення в рулон, вони додатково загортаються в папір. До кожної комплектації обов'язково додається інструкція з монтажу фотошпалер, яка вкладається всередину коробки. Готова упаковка з обох сторін заклеюється спеціальними наклейками.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D