Як самостійно виконати ремонт балкону

Як самостійно виконати ремонт балкону

Зважившись на ремонт балкону, слід відповідально підійти до вибору матеріалів та складання проекту обробки. При правильному підході звичайна лоджія стане повноцінною кімнатою в квартирі, в якій буде приємно проводити час кожному члену сім'ї.

ремонт балкону

Ремонт лоджії: план робіт

Навіть володіючи мінімальними навичками в будівництві, можна зробити ремонт балкону своїми руками. Звичайно, для цього буде потрібно менше часу, якщо вдатися до послуг професійних будівельників. Однак з фінансової сторони, оздоблення балкону своїми руками набагато економніше.

На початковому етапі ремонту необхідно провести підготовчі роботи:

  • повністю звільнити балкон від меблів, та інших предметів, які перебували на ньому;
  • провести демонтаж настінних полиць та інших кріплень, якщо такі є;
  • очистити стіни від старих шпалер, фарби та інших оздоблювальних матеріалів;
  • провести огляд стін та підлоги на предмет наявності тріщин та щілин, а також перевірити цілісність плити перекриття.

Важливо! Якщо плита перекриття деформована або сильно пошкоджена, її необхідно замінити. Для цієї роботи краще скористатися послугою професійної будівельної бригади, щоб виконати ремонт балкону.

гарна лоджіяГарна ідея оформлення лоджії

оформлення лоджіїРозширення простору за допомогою балкону

ремонт лоджіїРемонт балкону в сучасному стилі

ремонт лоджії з фотошпалерамиРемонт балкону з фотошпалерами

Ремонт лоджії: основні роботи

Після того, як всі настінні, підлогові та стельові дефекти усунені, можна починати безпосередньо ремонт балкону та приступати до основних робіт. На даному етапі необхідно:

  • провести скління лоджії або заміну старого склопакета (якщо є необхідність);
  • утеплити стіни, підлогу та стелю;
  • при необхідності вивести електропроводку для розеток та освітлювальних приладів.
  • Якщо ремонт на балконі проводиться з метою обладнання робочого місця, сюди необхідно вивести мінімум 2-3 розетки. Для того оптимально використовувати трьох жильний кабель 1,5 квадратного перетину.

Заміна склопакета

Обираючи новий склопакет, слід віддати перевагу трикамерним вікнам. Вони добре зберігають тепло і мають високий рівень шумоізоляції. Ці показники важливі, оскільки в холодну пору року приміщення може промерзати, і тоді весь ремонт лоджії буде зіпсований. Фірми, які займаються заміною вікон, надають також послуги демонтажу старої рами. Зазвичай, ці роботи входять в загальну вартість. Підвіконня та його установка є окремим товаром, який необхідно оплачувати додатково. Підвіконня краще обирати з гладкою текстурою, за таким виробом легко доглядати: досить протерти вологою ганчіркою. У підвіконня з шорсткою поверхнею забиваються частинки пилу, що не естетично виглядає.

Утеплення поверхонь

Можна використовувати як звичайну скловату, так і більш сучасні матеріали, утеплюючи балкон. Ремонт з утеплювачем з листів пінополістиролу є найбільш популярним сьогодні. Вони досить тонкі та легкі, що значно полегшує процес монтажу. Пінополістирол володіє високими показниками збереження тепла і дозволяє стінам дихати, перешкоджаючи появу грибка.

Перед монтажем пінополістиролу необхідно прогрунтувати поверхню. Кріпити листи можна на спеціальний клейовий розчин стик в стик. Але стики при цьому також необхідно змастити цим же розчином. Для монтажу листів на підлогу і стелю необхідно додатково встановити дерев'яні лаги. Після укладання утеплювача необхідно укласти зверху облицювальний матеріал. Для стелі можна використовувати гіпсокартон або звичайні листи ДВП, для підлоги краще підійдуть шпунтова дошка.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D