Ремонт санвузла з застосуванням фотошпалер та інших матеріалів

Ремонт санвузла з застосуванням фотошпалер та інших матеріалів

Передвіщає закінчення будівельних робіт ремонт туалету. Його зазвичай залишають наостанок, так як на весь період ремонту в квартирі або будинку необхідний доступ до води та зручностей, а значить, все будівельне сміття буде проходити через цю кімнату. Вибір матеріалів для такого типу приміщень обумовлений підвищеною вологістю та гігієнічними вимогами, тому багато власників будинків і квартир схиляються до спрощення дизайну. Але коли є бажання створити загальний завершений інтер'єр будинку, візуально збільшити приміщення, зробити його більш цікавим, варто приділити трохи більше уваги підбору обробки.
 

ремонт туалету


Які матеріали підходять для ремонту туалету

Продумуючи дизайн ремонту в туалеті, необхідно враховувати і технічні можливості - наскільки реалізуємий такий проект. Основною перешкодою польоту фантазії можуть стати невеликі розміри приміщення та вибір відповідної обробки. По суті, основний асортимент насправді невеликий.

Варіанти обробки для ремонту туалету:

  • Класичний кахель;

Цей варіант довговічний та різноманітність кольорових варіацій дозволяє досить цікаво обіграти інтерьер.Но його основними недоліками є холодність (незалежно від обраних відтінків), об'ємність, що особливо критично для маленького приміщення, якась стереотипність та висока ціна. Крім того, при монтажі збільшується товщина стін, а значить, в них йде частина простору.

ремонт туалету з кахлем

 

  • Більш дешеві пластикові панелі;

 

Пластик застосовують, як дешевший варіант, роблячи ремонт санвузла в Києві, та якщо він вписується в загальний інтер'єр приміщення, то цілком можна оформити їм стелю та частину стін. Недоліком пластикових панелей є досить скромні можливості кольорових рішень, монтаж на планки, при якому теж забирається частина простору і вельми низька ударна опірність. Якщо на стелі пластик може бути дуже доречним та зручним, то на стінах він буде не дуже довговічний.

ремонт туалету з пластиковими панелями

 

  • Шпалери (але тільки ті, що володіють необхідними властивостями).

 

Найбільший же інтерес для реалізації дизайнерських ідей представляють сучасні фотошпалери для туалету з високою точністю передачі кольорів, 3D ефектом і ретельно підібраними зображеннями. Ну й одне важливе уточнення, що враховує специфіку застосування - для таких робіт підійдуть вінілові фотошпалери з лаковим покриттям.

ремонт санвузла з фотошпалерами


Переваги використання фотошпалер для ремонту санвузла

Жоден з оздоблювальних матеріалів не дає таких же можливостей урізноманітнити інтер'єр, як якісні фотошпалери. Вони дозволяють візуально збільшити кімнату, отримати оригінальний дизайн і при цьому властивості такої обробки будуть повністю відповідати санітарно-технічним вимогам. Вологостійкий матеріал легко миється, не втрачаючи естетичну привабливість.

Застосування цього типу обробки роблячим ремонт в туалеті дозволяє повністю поєднувати дизайн із загальним інтер'єром будинку і позбутися від стереотипів на тему зовнішнього вигляду санвузла. З його допомогою можна створити абсолютно унікальний інтер'єр, замовити виготовлення обробки на основі вподобаного зображення. А значить, такий ремонт санвузла з фото знайомого приємного пейзажу буде повністю персоналізований.
 

ремонт в туалеті з креативними шпалерами


Які труднощі можуть виникнути при обробці фотошпалерами та варіанти їх вирішення

Основний недолік - складність монтажу в порівнянні з паперовими, для них потрібен спеціальний клей. Але якщо порівнювати з укладанням плитки або пластикових панелей - робота зі шпалерами займе менше часу, сил і виявиться менш витратною. При цьому результат вийде куди більш цікавий.

Ще одна складність чекає в період експлуатації приміщення, так як необхідно враховувати особливості догляду за лакованим покриттям. Але й інші матеріали вимагають специфічного звернення - ні плитку, ні пластик не труть абразивними засобами, тут же додатково буде потрібно обмежити застосування агресивних хімічних речовин. В цьому випадку туалет ремонт буде служити довго, зберігаючи зовнішній вигляд і водостійкі властивості.
 

ремонт туалету із застосуванням фотошпалер


При досить великому приміщенні можна підібрати оптимальне поєднання декількох матеріалів. Наприклад, кахельну підлогу, застелений водостійкими килимками, пластикова стеля й стіни, покриті шпалерами повністю або частково. Окремі ділянки стін санвузла можна оформити кахлем, особливо, ті, що вимагають найбільш частого миття. І таке поєднання буде максимально практичним, а наскільки оригінально буде виглядати ремонт в туалеті з фото, залежить від творчого польоту думки розробника дизайну.
 

ремонт санвузла

 

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D