Фотошпалери з підсвічуванням - робимо сюжет ще більш реалістичним

Фотошпалери з підсвічуванням - робимо сюжет ще більш реалістичним

Значно перетворити інтер'єр, зробити візуально просторіше і світліше можливо, використовуючи для декору стін фотошпалери з підсвічуванням. Дизайнери приміщень стверджують, що при використанні якісного освітлення, пейзажі, панорами, фальш-вікна і балкони на фотопанно виглядають більш реалістичними і природними.

фотошпалери з підсвічуванням з котом

Підсвічування стіни з фотошпалерами може бути різною: світлодіодне обведення всього полотна, окремих його частин, освітлення знизу стіни або під стелею. Ви можете не виділяти всю стіну по периметру, а висвітлити лише частина сюжету, наприклад, вуличні ліхтарі, вікна будинків або зірки нічного неба. Сучасні освітлювальні системи надають великі можливості для створення оригінального декору.

Варто відзначити, що технології не стоять на місці і сьогодні все більш популярними стають фотошпалери з так званим «природним» підсвічуванням. Ефект свічення досягається завдяки друку фотошпалер з флуоресцентними фарбами, які накопичують сонячне світло і за відсутності його починають світитися м'яким світлом. Такий тип декору підійде скоріше для інтер'єрів з сучасним дизайном, любителів фантастики або для кімнати дітей, наприклад, для представлення на стелі карти зоряного неба.

фотошпалери з підсвічуванням міст США

Поради фахівців: як зробити фотошпалери з підсвічуванням

Створити підсвічування для фотошпалер легко своїми руками без залучення фахівців. Причому використовувати для освітлення, як спеціальні світлодіоди, так і наявні в будинку бра і світильники. Якщо ви розміщуєте велике полотно на всю стіну, то для його підсвічування можна використовувати спеціальні обертові світлодіоди, які можна розміщувати, як зверху картини, та й знизу. Спирайтеся на сюжет і ефект, який ви хочете йому надати. Наприклад, такий спосіб відмінно підкреслить фотошпалери з підсвічуванням на основі ваших фото.

фотошпалери Смурфики з підсвічуванням

В якості домашньої підсвічування можна використовувати, наприклад, бра, світло від яких при правильному розміщенні в невеликому приміщенні може падати на картину і створювати необхідний ефект. Такий варіант буде доречний в коридорі, на кухні або робочому кабінеті. Різноманітні варіації та унікальні фотопанно ви можете зробити самостійно і за власними уподобаннями, використовуючи світлодіодну стрічку. Виділяйте окремі ділянки полотна, всю стіну або підсвічувати по конуру ніші і арки, які обклеєні фотошпалерами.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D