Самоклеючі фотошпалери

Самоклеючі фотошпалери

Самоклеючі фотошпалери останнім часом набувають все більшої популярності і тому є маса причин. Перша з них - легкість у використанні і відсутність необхідності в додаткових будівельних матеріалах. Купити такі фотошпалери на стіну за привабливою ціною ви зможете в нашому інтернет-магазині. Наш віртуальний каталог містить безліч найрізноманітніших варіантів, серед яких ви обов'язково знайдете той, що підходить саме вам.

Характеристики самоклеючих фотошпалер

Перш ніж купити самоклеючі фотошпалери, слід познайомитися з їх характеристиками, які роблять цей різновид оздоблювальних матеріалів найбільш популярним серед покупців різних рівнів. В першу чергу слід сказати, що ці настінні покриття дійсно вкрай прості в застосуванні, тому впоратися з їх поклейкою зможе навіть той, хто ніколи раніше не робив ремонт і довга практика перед цим не буде потрібно.

Самоклеючі фотошпалери на стіну володіють і іншими перевагами. Наприклад, вони, як правило, володіють додатковим захисним покриттям, що робить їх стійкими до різноманітних пошкоджень. А це означає, вони з честю витримають випробування вологою, якщо будуть наклеєні у ванній кімнаті і жаром або парою, якщо ви вирішите використовувати їх при обробці кухонної площі.

Самоклеючі фотошпалери також мають високу міцність і щільність, що повідомляє їм додаткову довговічність і стійкість. Але при цьому вони чудово тримаються на поверхні. Крім того, їх можна клеїти на абсолютно будь-яку стіну і підготовка до цього процесу не потребує багато зусиль і тимчасових витрат. Відповідно, час ремонту скоротиться до мінімально можливого.

При цьому ціна на самоклеючі фотошпалери відрізняється доступністю, що, спільно з перерахованими раніше перевагами, робить їх практично ідеальним варіантом для будь-якого ремонту. Однак це далеко не всі переваги, якими вони володіють. Так, наприклад, якщо обклеїти кімнату такими настінними покриттями, наступний ремонт буде потрібно робити дуже нескоро.

Відбувається це завдяки тому, що зображення на фотошпалерах не вигоряє і не вицвітає під впливом сонячних променів. А значить, вони прослужать вам протягом дуже довгого часу і при цьому зберігають свій початковий привабливий зовнішній вигляд. І, оскільки вони мають високу стійкість до впливу вологи, їх можна мити і таким чином ще довше зберігати їх в гідному стані.

Такі оздоблювальні матеріали можна назвати універсальними, але при цьому їх вартість дозволяє використовувати їх в будь-який з кімнат, на кухні, у ванній кімнаті або навіть в офісному приміщенні. А при новому ремонті демонтаж таких фотошпалер не потребує значних зусиль - їх більш ніж легко зняти. На поверхні після цього не залишиться ні подряпин, ні будь-яких інших слідів, тому можна відразу ж приступати до поклейки нових настінних покриттів. Таким чином, змінювати ці оздоблювальні матеріали можна так часто, як захочеться і для цього не потрібно ні час, ні трудовитрати.

У нашому інтернет-магазині до вашої уваги пропонується широкий асортимент шпалер з фото на самоклеючій основі. Вам не складе ніяких труднощів підібрати фотошпалери для оформлення будь-який з кімнат. Ну а доступна вартість зовсім не означає низький рівень якості. Усі товарні позиції, які представлені в нашому віртуальному каталозі, відрізняються високим рівнем якості і виготовлені згідно з усіма сучасними стандартами. Тому ви можете без сумнівів вибирати будь-які вироби в нашому магазині і створювати з їх допомогою дизайн своєї мрії!

Вартість самоклеючих фотошпалер: 270 грн / м2.

Для замовлення самоклеючих фотошпалер Ви можете подивитися каталог, або звернутися до нас за телефонами:

0 800 3000 43

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D