Фотошпалери Швейцарія - нова реальність в моїй квартирі

Фотошпалери Швейцарія - нова реальність в моїй квартирі

Напевно, немає на землі людини, яка не мріяла б об'їздити весь світ, побувати в багатьох країнах, і я - не виняток. Вже багато років думками я була в Швейцарії - країні, в якій життя б'є ключем, де сніг біліше білого, де гори вростають просто в небо, розпалюючи їх як свічка. Там міста настільки чисті, що хочеться блукати по них не втомлюючись, і дихати, дихати цим чистим повітрям, де вода в озерах ніколи не зрівняється навіть з кристалом. Сидячи одного разу в своїй затишній квартирі, я дивилася на білий, ніжний сніг, який падав на землю, і тонув у бруді дорожнього асфальту, і думала про цю чудову країну. І раптом в голову прийшла ідея, яку чоловік назвав шалено-фантастичною. «А чому б не поклеїти фотошпалери Швейцарія у нас вдома ??!»

Фотошпалери Швейцарія

У нашій квартирі давно назрівав ремонт, якраз і привід з'явився змінити наші шпалери, що вже давно приїлися на нові - фотошпалери з видами Швейцарії. І тут виникла купа питань: що, як, де купити, та ще й подешевше, і щоб якість - сама досконалість. У цих питаннях я повністю довірилася чоловіку, який пообіцяв втілити мою мрію в реальність і запевнив, що фотошпалери з видами Швейцарії обов'язково будуть красуватися у нас вдома.

Вибір виробника - як не помилитися?

Фотошпалери зі Швейцарієюй

До вибору прикраси стін в нашій квартирі ми підійшли дуже серйозно. Нами були переглянуті десятки пропозицій в кращих магазинах нашого міста - виявилося, дуже важко знайти те, що нам було потрібно, так як хотілося вибрати, щось унікальне і неповторне. Зараз час великого науково-технічного прогресу і модним інновацій немає меж, тому чоловік почав шукати вирішення проблеми в інтернеті. Через пару годин пошуку, він наткнувся на інтернет-магазин компанії «Шпалерня». На цьому інтернет-ресурсі він знайшов все, що необхідно: вибір з десятків тисяч зображень будь-якої тематики, професійні дизайнери, послуги поклейки фотошпалер і, звичайно ж, менеджери, які завжди допоможуть зробити правильний вибір. Тут працюють люди, які настільки люблять свою роботу, що вкладають в неї всю свою душу. Професіонали спочатку допомогли з підбором фотопанно і показали, як воно буде виглядати у нас вдома. Їх дизайнерські ідеї були прекрасні. Вони так тонко змогли відчути і зрозуміти те, чого мені так хотілося. Замовлені нами фотошпалери на стіну «Швейцарія» були зроблені якісно і точно в строк.

Мої фантазії почали збуватися. Я бачила як один за одним полотна фотошпалер лягали на стіну нашої крихітної кімнати і вона поступово перетворювалася в маленьке містечко з видами на Альпи, вкриті вічним снігом. Але мені не було холодно, я була щаслива від того, що я перебуваю в серці самої Швейцарії! Ось так мої фотошпалери Швейцарія на замовлення здійснили мою мрію!

Велике спасибі, дружньому колективу професіоналів фірми «Шпалерня», які подарували шматочок щастя і змінили моє життя !!! І звичайно, вдячність чоловікові, який підтримав і розділив мою ідею! Тепер друзі часто заходять до нас на чай, щоб помилуватися панорамою країни, яка перевершує сама себе, і багато з них тепер користуються послугами компанії для оформлення своїх будинків та офісів.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D