Східний стиль в інтер'єрі

Східний стиль в інтер'єрі

фотошпалери схід, східний стиль в інтер'єрі

Східний стиль - це вибір тих, хто потребує тихої гавані, де можна відпочити після важкого дня, тих, хто цінує спокій і комфорт. Але цей стиль вимагає уваги до деталей, конкретного уявлення чого саме ви хочете в чітко окреслених рамках принципів властивих дизайну Сходу. Але східний стиль має на увазі під собою кілька елементів: японський, китайський, індійський і єгипетський стилі.

Найбільш затребуваним і популярним на сьогоднішній день вважається саме японський стиль. І хоч звичайно між собою всі східні стилі інтер'єру помітно різняться, але їх об'єднують спільні стилістичні особливості, такі як:

  • матеріал: бамбук, дерево, очерет, метал, шовк (будь-який натуральний матеріал);
  • колір: яскраві, різноманітність кольорів, натуральні насичені відтінки;
  • оздоблення: різьба, лак, орнаменти, інкрустації, прикраси;
  • форми: текучі, простота і вишуканість в одному флаконі.
фотошпалери схід, східний стиль в інтер'єрі

У дизайні біля східного стилю два напрямки: арабська і азіатський інтер'єр. Обидва напрямки створюють абсолютно різну атмосферу. Так, наприклад, арабський стиль - це краса в деталях - його особливостями є відсутність одноманітних і монотонних елементів, гладких поверхонь і прямих ліній. Навпаки - це яскраві фарби і мереживна різьба, майстерна гра світла і склепінчасті стелі, драпіровані стіни, всілякі подушки, фіранки, м'які меблі теплих відтінків, обов'язково килими ручної роботи, мозаїка. Все це разом створює особливу атмосферу - спокою, якоїсь томної розслабленості.

Абсолютно протилежні арабському - азіатські стилі: японський і китайський. Японський стиль-це зосереджуючи класичного східного мінімалізму: природність і стриманість у кольорах (білий, бежевий, коричневий), простір і багато світла, мінімум меблів і декору.

фотошпалери схід, східний стиль в інтер'єрі

Інтер'єр в китайському стилі - це прагнення до гармонії в просторі, кожен елемент обстановки повинен бути розташований відповідно до правил Фен-шую. Тут, навпаки, помітна тяга до яскравих фарб - червоний, синій, жовтий нерідко основні кольори в інтер'єрах в китайському стилі.

При тому яке б саме напрямок східного стилю Ви б не вибрали - нюанси завжди будуть грати роль. І для тих, хто дійсно прагнути створити атмосферу повного комфорту, ми пропонуємо якісні фотошпалери. Широкий вибір не залишить байдужим будь-якого і допоможе Вам максимально точно втілити всі Ваші ідеї та бажання.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D