Невеликі фотошпалери як вдале інтер'єрне рішення

Невеликі фотошпалери як вдале інтер'єрне рішення

Дизайнери рекомендують використовувати фотошпалери для декорування тих поверхонь стіни, які не заставлені меблями або габаритними предметами інтер'єру. Якщо меблі примикають до всіх стін в приміщенні, для створення оригінального дизайну ви можете використовувати невеликі фотошпалери - вузькі горизонтальні чи вертикальні смуги, якими декорують вільні ділянки стіни.

Фотошпалери невеликих розмірів випускаються одним полотном, на якому надруковано обраний замовником сюжет, фотографія або візерунок. Саме тому вони дуже зручні при обклеювання. Не потрібно замислюватися про стику складових частин композиції, які надруковані на різних полотнах. Досить вибрати відповідне місце для фотошпалер і наклеїти їх рівно, як ніби це звичайний постер.

Невеликі фотошпалери

Малоформатні фотошпалери для маленької кімнати - ідеальний варіант

Часто буває, що скромні по площах приміщення зайво завантажені меблями, тому обклеювати фотообоями цілу стіну - не має резону, адже частина сюжету буде закривати шафа, тумбочка або етажерка. Швидше за все, фотопанно втратить свою привабливість, стане неповноцінним елементом інтер'єру або навіть може зіпсувати дизайн. Вибираючи фотошпалери для маленької кімнати, краще зупинити вибір на малоформатних цільних фотошпалерах.

Для створення вузьких горизонтальних фотошпалер прекрасно підходять панорами, пейзажі, колажі. Малюнком для вертикальних фотошпалер можуть служити фрагменти яких-небудь цілісних композицій: наприклад, герої дитячого мультфільму, дерево, що прагне вгору, витончені квіти на довгих стеблах.

Найбільш універсальний варіант - це невеликі фотошпалери з нейтральним візерунком або патерном, тон яких підібраний під фонове настінне покриття - звичайні шпалери або декоративну штукатурку - і не дуже сильно контрастує з ним, але відрізняється за сюжетом і текстурою.

Вибираємо вузькі фотошпалери для маленької кухні

Фотошпалери маленьких розмірів прекрасно підійдуть не тільки для житлових кімнат, але і для невеликих кухонь, навіть для тих, в яких буквально «ніде розвернутися». Фотошпалери для маленької кухні прикрасять робочий простір (наприклад, ними можна декорувати кухонний фартух) або стіну, до якої примикає обідній стіл.

Серед зображень, які друкують на таких фотошпалерах для кухонних приміщень, найбільш популярні малюнки і сюжети, які пов'язані з темою кулінарії. Наприклад, добре впишуться в інтер'єр маленької кухні міні-фотошпалери із зображеннями фруктів, свіжих овочів, цікавих страв, власне процесу готування. Це можуть бути як фотографії, скомпільовані в одне цілісне зображення-колаж, або мальовані об'єкти - скажімо, в реалістичному або символічному стилі.

Невеликі фотошпалери на стіну для звичайної житлової кімнати, кухні, передпокої або ванни - хороший варіант для того, щоб прикрасити приміщення, де мало вільного простору і багато меблів, а в дизайні, незважаючи на велику кількість декоративних елементів, все ж не вистачає привабливої «родзинки» .

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D