Жалюзі із шпалер: новий погляд на звичні речі

Жалюзі із шпалер: новий погляд на звичні речі

Чи може інтер'єр в квартирі змінюватися по вашому настрою? Для багатьох людей відповідь залишається загадкою, оскільки в їхньому уявленні ремонт та оздоблення - дорогий процес. А якщо поглянути на питання по-новому, ризикнувши прикрасити будинок яскравими акцентами? Що якщо вибрати жалюзі із фотошпалер? Такий варіант полюбився власникам квартир з багатьох причин, адже навіть при виборі найдорожчих моделей, витрати виявляться набагато нижче, ніж при покупці світлозахисних пристроїв з інших матеріалів. І тут фантазії є де розгулятися! Досить поглянути на пропозиції в нашому каталозі і ви знайдете ідеальне рішення всього за кілька хвилин. Звичайно, виготовити жалюзі з шпалер можна і самому. Маючи в розпорядженні небагато часу, та підібравши необхідні елементи для конструкції, ви отримуєте відмінну можливість прикрасити віконні прорізи за своїм настроєм.

жалюзі з фотошпалер з тюльпанами

Чому професійний підхід у створенні жалюзі з шпалер краще

Захоплюючий процес створення жалюзі з шпалер - один з найбільш недорогих варіантів захисту приміщень від сонячних променів. Однак при відсутності вільного часу найкращим способом реалізації такої ідеї стає вибір готових виробів. Чому? Крім низької ціни, фотошпалери на вікно, створені майстрами також відповідають модним тенденціям. І в результаті ви отримуєте:

  • гарну річ з більшою міцністю, а значить, та довгим терміном експлуатації;
  • можливість підтримувати чистоту, виконуючи вологе прибирання;
  • вибір яскравих і модних моделей для створення гармонійного поєднання з іншими предметами інтер'єру.

Цікаво, що фотошпалери на вікно практично не мають недоліків. Повноцінно виконуючи функцію захисту, вони легко замінюються новими без істотних додаткових витрат.

жалюзі з шпалер на вікнах

Що вийде зробити з шпалер

Сучасні моделі жалюзі бувають горизонтальними, вертикальними та рулонними. І якщо вас цікавить, як зробити жалюзі з шпалер, слід пам'ятати, що навіть щільний папір або вініл підходять тільки для перших двох типів оформлення. До того ж, через особливості матеріалу, такі вироби не рекомендується кріпити в приміщеннях з підвищеною вологістю (кухня, ванна кімната). В іншому ж, недорогі паперові жалюзі з оригінальним малюнком стають цікавим видом оформлення вікон для офісних та житлових приміщень, організація якого не вимагає багато сил.

жалюзі з фотошпалер з квітами

Жалюзі з шпалер своїми руками: нескладний майстер клас

Забезпечити кімнаті м'яке розсіяне освітлення вдень можна всього за півгодини вашого часу. У цьому вам допоможе послідовне виконання етапів роботи:

  • Заміривши розміри вікна (важливі довжина і ширина). Додайте 25% довжини для виробу, який буде мати вигляд гармошки.
  • Відріжте необхідну кількість шнура, залишивши припуски на декоративне оформлення, вузлик або бант.
  • При згинанні полотна стежте за малюнком: перекоси нам ні до чого.
  • Складіть папір гармошкою, складки якої будуть не більше 5 см. Це максимальний розмір фрагмента, далі виріб виглядає не акуратно.
  • Знайдіть середину, де і виконайте отвір для шнура. Тильну сторону рекомендуємо зміцнити скотчем.
  • Приклейте двосторонній скотч по ширині краю, який буде кріпитися до верхньої частини вікна. Ту саму дію слід виконати і для нижньої зони.
  • Зберіть нижню половину «павичевим хвостом, склеївши до складок 30% гармошки. Зафіксуйте результат шнуром, протягнувши його в отвір. Робота готова.

як зробити жалюзі із шпалер

Прикрасити вікно паперовими фотошпалерами зовсім не важко. Для цього необхідні ножиці, двосторонній скотч, шнур і трохи терпіння. А яким саме буде готовий продукт підкаже тільки ваш настрій.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D