Дитячі шпалери для дівчаток

В інтернет-магазині «"Шпалерня"» ви можете купити дитячі шпалери для дівчаток, які відповідають найвищим стандартам якості та безпеки. Ми продаємо оздоблювальні матеріали відомих виробників в Україні, пропонуючи клієнтам великий асортимент красивих шпалер для дівчаток, серед яких ви підберете варіант, що відповідає індивідуальним уподобанням. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором обробки для дитячої кімнати, зв'яжіться з консультантами інтернет-магазину будь-яким зручним для вас способом.

Види шпалер для дівчаток

На сучасному ринку шпалери в дитячу кімнату для дівчинки представлені в широкому розмаїтті фактур та дизайну. У нашому каталозі представлені всі види оздоблення для стін, виготовлені з наступних матеріалів:

  • Папір – дитячі шпалери для дівчаток, виготовлені з натуральних матеріалів, без шкідливих речовин у складі, тому під ними стіни можуть дихати. Перевагою обробки з паперу є великий вибір кольорів, дизайну та доступна ціна.
  • Рідкі шпалери для дівчаток – безпечний матеріал, виготовлений з натуральних компонентів, що дихає, тепло- та звукоізоляційний, не притягує пил, вогнетривкий, легко миється, перефарбовується та реставрується.
  • Шпалери на нетканій основі – виготовляються з натурального матеріалу на основі целюлозних волокон. Вони характеризуються пожежобезпечністю, повітропроникністю, можливо фарбування такого типу шпалер.

Однією з кращих є фотошпалери. Цей тип шпалер у дитячій кімнаті дівчинці дозволяє створювати різноманітніші інтер'єрні рішення. Їх можна комбінувати з матовою обробкою, або застосовувати для зонування простору.

Як підібрати колір шпалер для дитячої дівчинки

Вибирати шпалери в кімнату для дівчаток необхідно з урахуванням думки самої дитини, якщо її вік становить більше 3 років. При виборі кольору варто зважити на деякі рекомендації. Шпалери не повинні бути надто яскравими, оскільки вони негативно вплинуть на психіку дитини, але й не блідими. Оздоблення стін має стимулювати бажання розвиватися, вміння винаходити та фантазувати. На шпалерах в кімнату для дівчинки ілюстрації не повинні бути віршом насиченими, але при виборі кольору краще враховувати темперамент дитини (спокійним дітям більше підійдуть теплі лагідні відтінки, рухливим та емоційним – холодні відтінки, пасивним – насичені кольори, але в міру). Необхідно пам'ятати, що шпалери в кімнату дівчинці надаватиму психологічний вплив на дитину, тому враховуйте, що:

  • Зелений – заохочує розвиток та навчання.
  • Синій – розвиває творче мислення.
  • Білий – підходить для активних та емоційних дітей. Цей колір може заспокоїти і стати основою яскравих фантазій дитини, а також стане відмінним рішенням для візуального збільшення простору.
  • Жовтий – додає любові до життя, стимулює винахідливість, викликає сприятливі емоції, сприяє динамічному розумовому розвитку.

Бежові нейтральні тони стануть чудовою основою для яскравих колірних акцентів – поверх основного оздоблення можна наклеїти вінілові наклейки, які зроблять інтер'єр яскравішим та стильнішим.

Розгорнути