Дизайн офісу: для тих, хто обмежений у коштах, але не в ідеях!

Дизайн офісу: для тих, хто обмежений у коштах, але не в ідеях!

Холодний строгий інтер'єр справляє сумне враження не тільки на співробітників, але і на клієнтів. Набагато краще працюється в затишному, стильно декорованому приміщенні. Сьогодні дизайн офісу - це поєднання практичних меблів, продуманого декору та фірмових елементів, які роблять фірму впізнаваною в будь-якій ситуації!

гарний дизайн офісу

Важливо! Часто вибір стилю залежить від напрямку діяльності компанії. Якщо фірма торгує іграшками, доречно передбачити в оформленні яскраві кольори, казкові сюжети, елементи дитячої творчості. Для туристичної компанії відмінно підійдуть фотошпалери із зображенням екзотичних країн. Якщо бізнес побудований на продуктах харчування, можна обрати шпалери із зображенням фруктових натюрмортів, прохолодних напоїв, фігурок з кавової піни.

Сучасний дизайн офісу: фото, ідеї, напрямки

Сьогодні прийнято копіювати американський стиль оформлення офісного приміщення. Він відрізняється утилітарністю і практичністю, передбачає використання скла, пластику, мінімального декору, майже повна відмова від вікон та велика кількість штучних джерел світла. Такий дизайн інтер'єру офісу хороший для банків, транспортних компаній, і таких установ, де співробітникам доводиться працювати з великим потоком клієнтів.

У той же час для невеликих камерних приміщень добре зарекомендували себе європейські стилі. Вони роблять перебування на робочому місці комфортним, стимулюють до творчої роботи і пошуку нових ідей. Дизайн офісів в європейському ключі передбачає:

  • м'яку палітру кольорів (бежевий, світло-зелений, персиковий, монохромний);
  • використання «домашніх» матеріалів (дерев'яних панелей, фотошпалер, лінолеуму, декоративної штукатурки, гіпсокартону);
  • художні елементи декору (картини, вази, статуетки, фрески, вітражі, панно).
дизайн офісу з фотошпалерами літак
дизайн офісу в сучасному стилі
дизайн офісу з фотошпалерами нічне місто
дизайн офісу з 3д фотошпалерами
красива карта в інтер'єрі офісу

Увага! Євроофіс призначений насамперед для співробітників, тому вони вносять свої ідеї в оформлення приміщення. Можуть прикрасити стіни фотографіями, саморобними виробами, цікавими елементами декору, виготовленими власними руками.

Дизайн маленького офісу

Якщо для обробки і зберігання документів дісталася зовсім крихітна кімната, кращим вибором для неї буде стиль мінімалізм. Йому властиві простота ліній, відсутність химерного декору, дуже економне використання простору під меблі та оргтехніку. У маленький офіс дизайн підбирають з урахуванням кількості співробітників. Стіни і стелю в такому випадку краще декорувати світлими шпалерами, столи поставити попарно разом, обладнати дверний проріз дверима-купе, «кабінет» керівника відгородити компактною ширмою або скляною перегородкою.

дизайн маленького офісу

Порада! Хороший варіант для маленького офісу розширюючі простір фотошпалери. Вони створюють ілюзію відкритої місцевості, здатні візуально збільшити приміщення в кілька разів!

Дизайн офісу в стилі лофт

Якщо хочеться чогось креативного і в той же час сучасного, то звертаються до нових стилів. Обираючи дизайн інтер'єру офісу, віддають перевагу дуже популярному сьогодні в Україні стилю лофт. Він по-європейськи стриманий, але дуже затишний! Для нього характерні:

  • використання натуральних матеріалів (в першу чергу - дерева);
  • великі вікна;
  • відкритий простір;
  • затишні стильні меблі;
  • «природній» декор (коли стіни і стельові перекриття залишаються без внутрішньої обробки - у вигляді дерев'яних балок та цегляної кладки).

декор офісу в стилі лофт

Це цікаво! Сучасний дизайн офісу в стилі лофт з'єднує старовину та сучасні тенденції, старі та нові матеріали. В інтер'єр допускаються стильні букети і рослини в горщиках, затишні старовинні лампи, м'які пуфи та безкаркасні меблі. У той же час деяка строгість обробки (цегляні або бетонні стіни, металеві дроти) налаштовує на робочий лад.

Креативний дизайн офісу: трохи фантазії заощадить Ваш бюджет!

Часто питання стильного декорування офісних приміщень впирається в гроші. На дорогий косметичний ремонт немає коштів. В такому випадку, оформляючи офіс, дизайн інтер'єру можна придумати самостійно, з'єднавши власні ідеї і фантазію співробітників. Можна виконати обробку стін простою штукатуркою, але обрати незвичайну кольорову гаму (фіолетову, яскраво-жовту, жовтогарячу). Або наклеїти бамбукові шпалери під фарбування (і далі експериментувати з кольорами). Якщо не вистачає грошей на дорогий стиль лофт, який часто передбачає повне переобладнання приміщення, можна замінити справжню цегляну кладку імітацією - тут знову ж виручать фотошпалери або декоративні настінні панно. Такий же підхід доречний, якщо ви обладнаєте відкритий офіс: дизайн студії також будується на поєднанні незвичайних елементів з традиційною обстановкою.

дизайн офісного приміщення

Як і раніше найпростішим і доступним за ціною засобом декорувати утилітарний простір залишаються шпалери. Сьогодні їх можна підібрати під будь-який стиль (випускають спеціальні тематичні колекції фотошпалер із зображенням пейзажів, квітів, натюрмортів, технічних новинок і т. д.). Є побоювання з приводу довговічності подібної обробки, хоча можна купити вінілові шпалери з лаком, які підходять для вологого прибирання.

Увага! У кожного своє уявлення про комфорт. Керівник повинен пам'ятати про те, що занадто затишна атмосфера «вбиває» робочий настрій, а надмірно сувора - ініціативність працівників. Знайти розумний баланс між затишком і функціональністю - ось головне завдання дизайнера офісних приміщень.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D