Ексклюзивні фотошпалери і авторський дизайн інтер'єру

Ексклюзивні фотошпалери і авторський дизайн інтер'єру

Де можна купити фотошпалери? Звичними для нас вже стали покупки готових виробів. Здавалося б, що може бути простіше - вирушаємо в магазин чи на ринок, вибираємо що більш-менш задовольняє наші запити і справу зроблено. Але, давайте звернемо свою увагу на ексклюзивні фотошпалери, і порівняємо, який варіант покупки все ж вигідніше.

Готовий декор і вироблений за індивідуальним замовленням має ряд відмінних рис. І ці відмінності в підсумку перетворюються в переваги, але давайте розбиратися у всьому по порядку.

Унікальні фотошпалери - точне попадання в ціль

Унікальні фотошпалери - це виріб єдиний у своєму роді як по дизайну, колірній гамі, так і за розмірами. Панно створюється під певний інтер'єр, при цьому враховуються пропорції приміщення, переважна загальна колористика оздоблення і, звичайно, стиль.

Ексклюзивні фотошпалери Фотошпалери ексклюзив

Розглядаючи зразки, представлені в шоу-румі, Ви, напевно не раз помічали, що "ось ці нічого так, але відтінок не зовсім той" або "колірна гамма підібрана ідеально, але сюжет зовсім не подобається". Вибираючи фотошпалери на стіну класу "Ексклюзив" від виробника, Вам більше не доведеться йти на компроміси і закривати очі на дизайн або відтінок. Адже в такому випадку Ви отримуєте панно, ідеально відповідне по всіх пунктах. Яким же чином досягаються такі результати?

  • Тут все досить просто. Частина роботи залежить від Вас - в бланку замовлення необхідно ввести потрібні розміри. Вибираючи зображення, слід звернути увагу на його початкову орієнтацію (горизонтальна або вертикальна). Щоб потім не втратити важливу частину сюжету в разі неспівпадання з формою області для інсталяції. Якщо ж для друку фотопанно завантажено своє фото, варто проконсультуватися про можливість створення його широкоформатного варіанту з фахівцем.
  • Для того, щоб панно ідеально гармоніювало з інтер'єром, висилайте зображення кімнати (з відміченими полями розміщення фотообоев) на електронну пошту. А ми створимо макет майбутнього Фотодекору, щоб ви могли візуально оцінити правильність вибору.
  • Питання колірної гами. У Вас виникають певні сумніви з приводу відтінків малюнка на готовому панно? Замовляючи виготовлення фотошпалер, можна легко уникнути подібних складнощів. Фахівці підберуть кілька колірних рішень на вибір і відправлять кольоропроби Вам на затвердження.
  • Питання дизайну. Для виробництва ексклюзивних фотошпалер представлений широкий асортимент сюжетів та креативної графіки - тисячі зображень з тематичних розділів каталогу та мільйонна база фотобанку. Крім того, у співпраці з дизайнером компанії Ви завжди зможете винайти авторську прикрасу для стін свого будинку, офісу або іншого приміщення.

Купити ексклюзивні шпалери: чи всім це по кишені?

Саме визначення продукту як ексклюзивного, багатьох змушує засумніватися в доцільності такої покупки. Здається, що ексклюзив це обов'язково щось по захмарних цінах і краще купити обробку на ринку. Але насправді, різниця в ціні зовсім не істотна. Завдяки замовленням безпосередньо у виробника, купити ексклюзивні фотошпалери - не тільки вигідно, але ще і надійно.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D