Англійський стиль в інтер'єрі

Англійський стиль в інтер'єрі

Англійський стиль з'явився ще за часів середньовіччя.

Однією з головних ознак Англійського стилю в інтер'єрі було і залишається багатство, але стриманість. Потрібно лише взяти витончену розкіш, почуття міри і смаку. Якщо узагальнити, то Англійський стиль - це класичний стиль з елементами розкоші.

Те, що сьогодні прийнято називати англійським стилем, створив дизайнер У. Морріс у 19 столітті.

Англійський стиль має ряд особливостей:

  • використання килимів з ефектними візерунками в інтер'єрі житлових приміщень
  • каміни, красиво задекорувати мармуром або вапняком, з дзеркалами, які розташовуються над ними, і знаходяться в дорогих позолочених рамах
  • люстри, бра і торшери з матовими лампами
  • позолота, кришталь і жовта мідь
  • меблі з темного дерева з вигнутими ніжками
  • на вікнах драпірування з фалдами, ламбрекени, пензлики на шнурах, часто подушки на підвіконні
  • дорогі тканини - оксамит, дамаст, синель, шкіра, з малюнками і багатою фактурою
  • дерев'яний паркет, а для кухні та холу - кахель з візерунками.

Неодмінно обов'язковим атрибутом інтер'єру в англійському стилі є камін. Він є центром домашнього вогнища. Зазвичай навколо каміна розташовують м'які меблі (диван, крісла), ставлять невеликі низькі столики, на підлогу кладуть вовняний килим. Каміну і зоні біля нього відводилося головне місце в вітальні замків або заміських будинків. Роблять його з різних матеріалів. Камін може бути облицьований цеглою, або природним каменем. Він вносить аристократичність в кімнату, і робить її більш затишною і теплою.

На стінах, у будинках, оформлених в Англійському стилі, звичайно повішені картини і гобелени. А стіни найчастіше є однотонними, з дрібним малюнком рослинної тематики, або смугастими, а так само можуть бути покриті дубовими панелями.

Підлоги в будинках з даним стилем виготовляються з мостин, або з паркету, який необхідно укласти таким чином, щоб читався деревний малюнок волокон.

Так само значуще місце в інтер'єрі віддається текстилю. На диванах, а так само стільцях - чохли, на кріслах - подушки і пледи, на світильниках - абажури. Використовуються тканини світлих тонів з найрізноманітнішими малюнками (від горошку до букетів розкішних троянд). Часто використовуваним атрибутом вітальні є плед з вовни з картатим малюнком і лавочка (для ніг). Квартира в Англійському стилі буде вказувати в певній мірі на спосіб життя: розмірений і неквапливий, як у англійців.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D