Модні шпалери: слідуйте за свіжими тенденціями

Модні шпалери: слідуйте за свіжими тенденціями

Погодьтеся, ремонт - це непросте випробування! Стільки всього треба продумати, виділити гроші, визначитися з інтер'єром, підібрати матеріали і так далі. Здається, що підібрати такий оригінальний елемент інтер'єру, як фотошпалери дуже просто, але на практиці ми губимося в різноманітності вибору. Як же підібрати модні фотошпалери, які відповідатимуть останнім віянням в дизайні інтер'єрів і припадуть вам до душі і по кишені?

Фотошпалери для вітальні

Модні фотошпалери 2023: фото, кольору, тенденції

Мода на фотошпалери знову повертається. Індустрія дизайну, як і модна індустрія, щороку диктує все нові тенденції, а технології цифрового друку надають все більше можливостей і варіантів друку.

Кольори і простір. Лідируючі позиції в цьому році займають фотошпалери синіх, бірюзових і зелених відтінків. Дизайнери радять комбінувати їх з більш нейтральними відтінками: сірим, білим, кольором натурального дерева та каменю. Такі комбінації - один з досить відомих дизайнерських прийомів для візуальної корекції простору. Зробити стелю в приміщенні більш «високою» допоможуть сюжети з вертикальним малюнком, смугами або комбінацією різних колірних схем. При цьому слід пам'ятати, що більш глибокі відтінки, перерахованих вище кольорів, підійдуть для великих кімнат, для малогабаритних приміщень краще використовувати світлі тони.

Фотошпалери модні

Фотошпалери в інтер'єрі. Існує безліч рекомендацій щодо оформлення тієї або іншої кімнати в будинку, тут господареві будинку варто покладатися на свій смак та уподобання. Ось кілька рекомендацій з вибору сюжету:

- Модні фотошпалери для спальні - це сюжети, що імітують різні матеріали, наприклад, шкіру, дерево, бетон, цеглу, штукатурку або тканину.

- У 2015 році модні фотошпалери на стіну вітальні або кабінету - це різні сюжети з картами, схемами та кресленнями. Використання карт як сюжету для друку на фотошпалерах не новинка, але дизайнери інтер'єрів наполягають на його актуальності і продовжують шукати різні варіації для застосування.

- Для оформлення таких приміщень як коридор або ванна немає нічого нового, тут на першому місці залишаються шпалери більш темних тонів. Якість матеріалів і правильний підбір текстур - головна умова вибору фотопанно.

Фотошпалери з геометриєю

- Продовжуючи тематику 2014 року, фотопанно з геометричним малюнком, не покидають лідируючих позицій і залишаються величезним полем для фантазії дизайнерів-оформлювачів. За допомогою таких сюжетів ви можете візуально скорегувати простір, надати приміщенню оригінальності і креативу. Такі сюжети найчастіше прикрашають стіни сучасних офісів, студій і квартир в стилі лофт.

Вивчаючи останні новинки в дизайні приміщень, ми прагнемо підібрати для вас популярні сюжети і зображення, які ви знайдете в каталозі на нашому сайті. Дотримуйтесь модних тенденцій разом з ТМ Шпалерня

 

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D