Ремонт стелі

Ремонт стелі

Ремонт стелі проходить в кілька етапів і вимагає уваги до нюансів роботи з поверхнею. Згодом стеля втрачає привабливий вигляд - фарба блякне, з'являються плями від патьоків, розводи, покриття обростає грибковим наростом, з'являються тріщини. Залежно від стану стелі застосовують техніки ремонту різної інтенсивності.

ремонт стелі фото

Косметичний ремонт стелі дозволить повернути йому естетично привабливий зовнішній вигляд, уникаючи корінних змін в інтер'єрі квартири. Крім того, це оптимальне рішення в ситуаціях, коли меблі з приміщення винести неможливо. В якості косметичної обробки використовують локальне підфарбовування забруднених ділянок стелі.

Важливо! Для ефективного зафарбовування патьоків і розводів обирають фарбу в тон справжньому кольору. При цьому навіть якщо стеля білого кольору, колишнє покриття могло втратити насиченість, тоді зафарбовані місця будуть акцентовані.

Цей варіант підходить для форсмажорних обставин - сусіди зверху «затопили» свіжий ремонт, в результаті на стелі з'явилися розводи. Однак найкращим косметичним рішенням стануть фотошпалери, які приховають рельєфні дефекти стелі та його відтінкові недоліки. При цьому такий тип ремонтних робіт має широкий дизайнерський потенціал і бюджетну вартість.

красивий ремонт стелі

Ремонт стелі: варіанти обробки

З огляду на переваги господарів і тип приміщення, вибирають як відремонтувати стелю.

Підвісна стеля

Цей тип стель ділять на тканинні, ПВХ і гіпсокартонні. При цьому вони отримують різну текстуру, колір. ПВХ - матеріал, який стійкий до зовнішніх умов: вологості, пилу та ін. При цьому набирає популярність фотообробка покриття з ПВХ. Вона таїть розширений діапазон декоративних прийомів - 3D візуалізація, космічний простір, міський чи сільський ландшафт. Дивлячись вгору, людина як би занурюється в створений візуальним ефектом світ. Ремонт стелі з гіпсокартону - популярне рішення, яке в сучасності поступається місцем інноваційного ПВХ. Однак за допомогою нього конструюють особливу архітектоніку простору - обираючи той чи інший рельєф, приміщенню надають певний ритм і зонируют його.

ремонт з підвісними стелями

Фарба або штукатурка

Такий спосіб обробки - зручний прийом. ПВХ або гіпсокартон вимагають монтажу додаткової конструкції і світлової проводки. У цьому варіанті стеля вимагає попередньої підготовки - очищення від старого покриття, грунтовки, вирівнювання. У методі фарбування на виході отримують рівний колір - оптимальний тип для мінімалістичних інтер'єрів. Декоративна штукатурка створить лофтовий орнамент, легкий флер ефектної незавершеності простору. Ці варіанти ремонту стелі залишаються класичними рішеннями, стилістично універсальними.

ремонт стелі - фарба і ліплення

Фотошпалери

Цей спосіб відкриває простір для дизайнерської думки. Фотографія акцентує верхню межу простору, яка за рахунок стирання межі візуально розширює приміщення. Наприклад, зоряне небо створить легке відчуття польоту. На фотошпалерах не обов'язково розміщення реальних об'єктів: це може бути специфічний орнамент або виводяче з побутового стану «дивне» суміщення.

Шпалери стануть оптимальним зонуючим елементом в квартирах малого метражу. Так, над кухнею поміщають один малюнок, а в вітальні стеля отримує інший. Тим самим простір стабілізується - отримує власну функцію, приходить в рівновагу. Шпалери універсальні - їх різновид підбирають в залежності від типу кімнати. Наприклад, ремонт стелі у ванній за допомогою фотошпалер означає експлуатацію вологостійкого матеріалу. Залучаючи в ремонт стелі фото, дизайнери за допомогою шпалер створюють індивідуальний характер квартири, його запам'ятовуюча своєрідність.

ремонт стелі з фотошпалерами

Важливо! Обираючи, як ремонтувати стелю, проаналізуйте особливості мікроклімату вашого будинку. Сильна вологість або навпаки сухість - фактори, які впливають на тривалість експлуатації матеріалів.

Ремонт стелі в квартирі

Розглядаючи варіанти оформлення і конкретні прийоми як зробити ремонт стелі, приділяють увагу функціональній ролі простору.

Ремонт стелі в кімнаті

Для кімнати або вітальні обирають нейтральні тони стелі, які акцентують яскравими деталями. Наприклад, в класичному стилі в вітальні важлива люстра - масивний елемент з хитромудрим візерунком. Також набирає популярність фотошпалери під фреску - створюється ефект створення малюнка художником. При органічному використанні цього виду шпалер, зі звичайної кімнати створюють справжній музейний експонат.

красивий ремонт стелі з картою

Ремонт стелі в дитячій

Дитяча - особливе місце комфорту. Тут концентрують відчуття чарівництва, казки. Також використовують інтерес дитини до спорту або науки. Діти люблять, коли їх супроводжують улюблені мультиплікаційні персонажі. Тому дитяча - найбільш популярне місце для фотошпалер.

ремонт стелі в дитячій кімнаті

Ремонт стелі в ванній

Ванна - простір усамітнення. Крім естетичних особливостей важливо враховувати підвищену вологість цього приміщення. Сучасні технології створення шпалер і ПВХ покриттів дозволяють зберегти роботу на довгий час, захистити світлові прилади від попадання води.

ремонт стелі у ванній фото

Ремонт стелі спальні

Спальні апартаменти - місце підвищеної релаксації, тому тут формують спокійну атмосферу, позбавлену подразників. Стелю виконують в однотонному стилі і матової структури. Або обклеюють шпалерами з фотографічним малюнком, відсилаючим до спокою і затишку.

ремонт стелі в спальні

Ремонт стелі на кухні

Кухня - світле і приємне місце, котре асоціюється перш за все з приготуванням їжі та збором всієї родини. Тому тут зупиняються на світлих тонах, створюють провансальський декор. На етапі роботи з кухонними стінами враховують постійні випари від готування. Тому при монтажі використовують стійкі до них матеріали - тканинні стелі, конкретні види ПВХ або фотошпалер.

ремонт стелі на кухні з фотодруком

Інтер'єрні ідеї для «п'ятої» стіни сконцентровані на грі з просторовою організацією і розширенням меж приміщення. Фотошпалери при правильному використанні органічно впишуться в стилістичний корпус всіх кімнат і створять навколо них ефектну стильову ауру.

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D